Fearless Du Plessis قصد دارد برای رویال چلنجر بنگلور در IPL 2023 تهاجمی تر باشد

کاپیتان RCB Faf du Plessis© BCCI

کاپیتان Faf du Plessis یکی از مهمترین ارکان تیم رویال چلنجرز بنگلور در لیگ برتر هند (IPL) بوده است و چندین دوره فوق العاده برای بردن تیم به پیروزی انجام داده است. در خاطرات RCB Bold، دارنده کلاه نارنجی در مورد تغییر رویکرد خود به ضربه زدن و اینکه چگونه به تیم کمک کرده تا تاثیر خوبی در مسابقات داشته باشد، صحبت کرد. Faf du Plessis با بازی جسورانه در IPL 2023، تاکنون 511 دوش در 10 مسابقه با نرخ ضربه 157.71 به ثمر رسانده است و قصد دارد در مسابقات باقی مانده با چوب خود تهاجمی تر باشد تا تیم را به پلی آف برساند.

او در شروع تورنمنت روی بازی با نرخ ضربه بالاتر تمرکز کرد و اکنون نیز می خواهد بازی های بزرگی را برای RCB انجام دهد.

Faf du Plessis در RCB Bold Diaries گفت: “من واقعاً در تلاش برای به دست آوردن صدها نفر، یافتن وسایلی که بتوانم در دوره میانی اینینگ کار کنم و سعی کنم به اینینگ ها برسم همانطور که می توانیم 75 پلاس دریافت کنیم، کاملاً عمدی بوده ام.”

کاپیتان همیشه یک حمله باورنکردنی داشت که برای RCB در مسابقات بسیار مهم بود. با این حال، اکنون او از نظر تغییر دنده در طول اینینگ ها و زدن مرزهای بیشتر یک پله بالاتر رفته است که به افزایش نرخ ضربه او نیز کمک کرده است.

در گذشته، همیشه احساس می‌کردم که بازی هجومی خوبی دارم، اما احساس می‌کردم که ابزار دیگری وجود دارد که نرخ ضربه‌های شما را از 130 به 150 برسانید، و سپس گاهی اوقات 160-170، بنابراین، من روی آن کار کرده‌ام. اما همچنین برای من مهم است که تا حد امکان سعی کنم و کریکت بازی کنم تا بتوانم در اوج بازی خود باقی بمانم.”

Faf du Plessis روز سه‌شنبه در ورزشگاه Wankhede تیم را هدایت می‌کند و به دنبال ثبت یک برد دیگر در مسابقات است.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله