Dinesh Karthik این خمیر چپ دست را به عنوان “نام بزرگ بعدی” در IPL انتخاب می کند

عکس فایل یاشاسوی جایسوال.© BCCI

دینش کارتیک، بازیکن نامطلوب کریکت هند از یاشاسوی جایسوال برای تبدیل شدن به “نام بزرگ بعدی” لیگ برتر هند حمایت کرده است. پنجه جنوبی باتینگ توسط راجستان رویالز به قیمت 2.4 کرور در حراجی IPL 2020 خریداری شد. او در جام جهانی زیر 19 سال 2020 جایزه بهترین بازیکن تورنمنت را کسب کرده بود. در فصل جاری IPL، جیسوال یک عملکرد عالی با 304 دوش در 8 مسابقه با میانگین 38 بوده است. همچنین نرخ ضربه او 147.57 بوده است.

وقتی در یک جلسه پرسش و پاسخ در Jio Cinema از او پرسیده شد، Karthik ستاره RR Jaiswal را برای تبدیل شدن به چیز بزرگ بعدی در IPL انتخاب کرد.

پیش از این، سورش راینا، مهاجم سابق، جیسوال را به خاطر متانتی که در 77 ران در 43 توپ در برابر چنای سوپر کینگز در پنجشنبه شب نشان داد، تمجید کرده بود.

سلطنتی ها از شروعی درخشان نهایت استفاده را بردند و یک 202 برای 5 چالش برانگیز با جیسوال که در 43 تحویل با کمک 8 چهار و 4 شش شش امتیاز 77 را به ثمر رساند.

CSK تا حد زیادی به لطف Shivam Dube 52 سعی کرد در شکار باقی بماند، اما این کافی نبود.

راینا از متانتی که جیسوال در هنگام ضربه زدن خود نشان داد بسیار تحت تأثیر قرار گرفت.

“وضعیت سر او عالی است و همانطور که رابین (اوتاپا) گفت، هنگامی که او یک سوئیپ معکوس زد، آنقدر ثابت می ماند. او نزدیک بدن بازی می کند و چیزی که من بیشتر از همه دوست دارم این است که سر او، هر زمان که توپ را می راند، راینا گفت: زمانی که حرکت زیادی نداشته باشد، می توانید قدرت زیادی را وارد شوت خود کنید، تاب شما به خوبی پیش می رود. زمانی که او ضربات خود را می زند، به خصوص درایو پوششی خود بسیار مهم است.” سینما جیو.

پست های جدید  ویرات کوهلی در سالن ورزشی پیش از تور استرالیا آن را عرق می کند. تصاویر را ببینید

رابین گفت: “او به یک توپ‌باز خوب احترام می‌گذارد و به خودش زمان می‌دهد. او می‌داند چگونه بازی را فراتر از شش اور اول بسازد. بزرگ‌ترین ویژگی یک بازکننده این است که از اورهای شماره 1 به 6 حمله می‌کنید و از اورهای 7-11 تثبیت می‌شوید. رابین گفت. خوب، او یک فوق ستاره IPL است و باعث افتخار کشور در آینده خواهد شد.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله