DC vs SRH، IPL 2023: آبیشک شارما، هاینریش کلاسن ستاره در پیروزی 9 دوری SunRisers حیدرآباد بر پایتخت دهلی

میچل مارش یکی از بهترین اجراهای همه جانبه خود را به نمایش گذاشت، اما این کافی نبود زیرا سانرایزرز حیدرآباد با پیروزی 9 ران جامع بر دهلی کپیتالز در IPL در روز شنبه به مسیرهای پیروزی بازگشت. این بازیکن سخت‌گیر استرالیایی ابتدا چهار ویکت گرفت و سپس در ضربه 63 ران خود با 39 توپ، 6 ضربه حداکثری به ثمر رساند تا امیدهای یک تعقیب و گریز موفق را القا کند، اما پس از بیرون آمدن، همه چیز برای میزبان در کوتلای تنبل به سراشیبی رفت. مسیر. آبیشک شارما با زدن اولین ضربه، یک توپ 36-67 را کوبید تا زمینه را برای هاینریش کلاسن فراهم کند، که با 53 شکست ناپذیر شکوفایی نهایی را فراهم کرد زیرا SRH امتیاز 197 بر 6 را به ثبت رساند.

در پاسخ، دهلی، دیوید وارنر، کاپیتان را برای توپ دوم از دست داد، اما فیلیپ سالت (59) و مارش با مشارکت 112 دونده تنها با 66 توپ حمله را به سمت حریف بردند تا زمین محکمی برای تعقیب دویدن خود ایجاد کنند.

با جریان کامل این دو، 57 ران در پاورپلی به دست آمد، زیرا آکال حسین، اسپینر بازوی چپ، 30 ران را در سه اور خود واگذار کرد.

مارش دو ماکسیمم عمران مالیک را مغلوب کرد و سالت دو ضربه خوب به ثمر رساند و 22 ران در اوور به دست آورد، در حالی که آبیشک به دلیل بولینگ با طول اشتباه با مارش که ضربات چهار و شش را کوبید مجازات شد.

یک تلاش باورنکردنی از Mayank Markande در نهایت شراکت با Salt را در پاویون شکست. به زودی، آبیشک از شر Manish Pandey خلاص شد و زمانی که مارش از Hosein به Markram نزدیک شد، DC را در 125 برای 4 در اوور چهاردهم ترک کرد.

SRH با نیاز به 69 توپ از 36 توپ، پیچ ها را محکم کرد تا DC را به 188 برای شش در 20 اور محدود کند و آکسار پاتل 29 توپ را از 14 توپ به ثمر رساند.

با این برد، SRH سری سه شکست خود را قطع کرد تا در رقابت ها زنده بماند. آنها با شش امتیاز در رده هشتم قرار دارند و دی سی در قعر باقی مانده است.

پیش از این، آبیشک به اوج بازگشته بود، به نظر می‌رسید که آبیشک در مسیر متفاوتی قرار می‌گیرد و 12 چهار و شش ضربه می‌زند، حتی در شرایطی که بقیه در ویکت دو ضرب تلاش می‌کردند.

در حالی که پنجه جنوبی با ریتم خوبی به نظر می رسید، بقیه تیم های بالا و میانی همچنان ناامید کننده بودند و تک رقمی به ثمر رسیدند.

اما ضربه 27 توپ کلاسن تضمین کرد که با 62 ران در پنج اور آخر، شتاب از دست نمی رود.

این بازیکن آفریقای جنوبی 53 توپ از 33 توپ را با عبدالصمد (28 توپ از 21 توپ) و 35 توپ از 18 توپ را با آکال حسین (16 توپ از 10 توپ) اضافه کرد تا SRH بالاترین امتیاز را در این فصل در کوتلا به دست آورد.

برای دی سی، میچل مارش بهترین توپ انداز نمایش بود که با ارقام 4-1-27-4 بازگشت، در حالی که آکسار پاتل (1/29) یک ویکت انفرادی را برداشت. ایشانت شارما هم یکی گرفت اما در سه اورش گران بود.

آبیشک شیک به خصوص در مورد ایشانت شارما خشن بود و قبل از اینکه او را برای چهار نفر دیگر در ناحیه میانی بکشد، مرزهای پشت سر هم را انتخاب کرد.

مایانک آگاروال، اما، راحت به نظر نمی رسید و بدبختی او توسط ایشانت با یک باونسر خوب به پایان رسید. راهول تریپاتی یکی از موکش کومار را روی دروازه بان به مدت شش ارسال کرد و سپس به میچل مارش سقوط کرد.

ایشانت دوباره روی خط شلیک آبیشک قرار گرفت، که او را برای چهار مرز بیشتر در اوور ششم شکست داد و 16 ران از آن خارج شد و به SRH کمک کرد تا پاورپلی را با امتیاز 62 بر 2 به پایان برساند.

کولدیپ یاداو می‌توانست آبیشک را اخراج کند، اما آنریش نورجه یک گیره تنظیمی را در مرز ریخت و بازکننده با یک ضربه‌ای نمک روی زخم کاسه‌زن به حداکثر رساند تا پنجاه او را بالا بیاورد. آبیشک 25 توپ گرفت تا به نقطه عطف برسد.

مارش به خاطر بولینگ کاترها و درزهای درز پشت درز در حالی که مارکرام و هری بروک را در دوشاخه دوشاخه اخراج کرد، جایزه گرفت. Sunrisers برای 4 در 10 اور به 83 رسید.

موکش کومار در مرحله بعد به جمع پاک کننده ها منتقل شد و آبیشک در دو توپ اول دو توپ را به هم زد و کلاسن او را به ضرب چهار و حداکثر له کرد.

اور یازدهم 24 ران انجام داد و SRH را از 100 علامت در این فرآیند برد.

آبیشک سرانجام در اوور دوازدهم زمانی که سعی کرد برای اسلوگ آکسار برود اخراج شد. سپس کلاسن در طول اورهای مرگ برای اطمینان از کسب امتیاز بالاتر از حد نصاب برای بازدیدکنندگان، تند شد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله