DC vs RCB, IPL 2023: فیل سالت پایتخت دهلی را برای پیروزی 7 ویکت بر رویال چلنجرز بنگلور راهنمایی می کند

فیل سالت در حالی که دهلی کپیتالز خود را در لیگ برتر هند با پیروزی هفت ویکت مقابل رویال چلنجرز بنگلور در روز شنبه زنده نگه داشت، نمایشی ظالمانه از ضربه زدن به توپ ارائه کرد. ویرات کوهلی (55 امتیاز از 56) “بازگشت به خانه” خود را با پنجاه امتیاز برجسته به پایان رساند قبل از اینکه ماهیپال لومرور (54 بدون 29 امتیاز) با بهترین ضربه حرفه ای به رویال چلنجرز بنگلور را به 181 بر چهار رساند. باترهای خارج از کشور دهلی که از اینجا به بعد نیاز به پیروزی در هر بازی داشتند تا در اسکله پلی آف شوتی داشته باشند، بدون ترس بازی کردند تا در مجموع در 16.4 اور به گل برسند. علاوه بر توپ های هیجان انگیز سالت 87 از 45 توپ، دیوید وارنر (22 بر 14)، میچل مارش (26 بر 17) و ریلی روسوو (29 توپ از 21 امتیاز خارج از 21) فیلم های کوتاه به موقع تولید کردند.

این دومین برد متوالی دهلی بود و آنها باید چهار بازی باقیمانده خود را ببرند در حالی که RCB پنجمین باخت خود را در 10 مسابقه متحمل شد.

سالت و وارنر در حالی که دهلی در پنج اور بدون هیچ باختی به 60 رسید، همه اسلحه‌های خود را به نمایش گذاشتند. اور پنجم که در آن محمد سراج 19 ران را واگذار کرد، برتری اولیه را به دهلی داد و RCB نتوانست از آنجا به عقب برگردد.

توپ‌باز برتر هند می‌توانست از تبادل گرم با سالت اجتناب کند، پس از اینکه دومی او را برای دو شش و چهار شکست داد.

شش تخت روی پوشش اضافی سراج در اینینگ های ویژه سالت برجسته بود.

عملکرد دهلی همچنین وابستگی آن‌ها به بازیکنان خارجی را با عملکرد ضعیف ضربه‌زنان هندی نشان داد.

پیش از این، شیدایی کوهلی فیروز شاه کوتلا را فرا گرفت زیرا هواداران دهلی در روزی دیگر با پیراهن RCB بازیکن مورد علاقه خود دیده شدند.

این ستاره مطمئن شد که آنها ناامید به خانه باز نمی گردند و با توپ 55 خاموش 46، ششمین نیم قرن فصل او، قبل از اینکه لومرور در راه رسیدن به بالاترین امتیاز خود در IPL، شوت های نفس گیر انجام دهد.

کوهلی همچنین اولین بازیکنی بود که 7000 دوش در تاریخ مسابقات جمع آوری کرد.

هر دو کوهلی و فاف دو پلسیس (45 امتیاز از 32)، که بیشترین گلزنی را برای RCB در این فصل انجام داده اند، وقت خود را صرف کردند تا وارد پاورپلی شوند.

خلیل احمد یک توپ کوتاه و عریض در دهانه باز کرد و کوهلی خوشحال بود که آن را در میانه زمین برای اولین مرز خود از دیوید وارنر عبور داد.

از جمله نکات برجسته کوهلی، یک شوت کششی و داخل به بیرون بود که او با همتای دهلی خود ایشانت شارما بازی کرد.

دهلی کپیتالز توانست تا اوور چهارم، بازکن های پرطرفدار را ساکت نگه دارد.

دو پلسیس که در سه اور اول به سختی توپ می گرفت، قبل از اینکه فورهند را آزاد کند، برای یک ضربه مستقیم به سمت موکش کومار رفت. اتفاقی که در ادامه رخ داد یک ضربه اشتباه از یک توپ کوتاه بود که منجر به سومین مرز اوور شد.

اور ششم از خلیل حتی برای RCB مفیدتر بود زیرا دو پلسیس یک درایو مستقیم مستقیم و پرتاب کامل برای شش بازی اول انجام داد. دو اوور حرکت بسیار مورد نیاز را به RCB داد زیرا آنها بدون باخت در پاورپلی به 51 رسیدند.

وقتی دو پلسیس و گلن ماکسول تحویل‌های پی در پی را در یازدهمین مسابقه بولینگ توسط میچل مارش رد کردند، یک RCB سنگین خود را در نقطه‌ای دردسر دید.

با این حال، فشار توسط Lomror فورا آزاد شد و او برخی از ضربات جسورانه در تلاش گردباد خود انجام داد. هر توپ کوتاهی در ناحیه میانی ویکت تنبیه می شد زیرا او شش ها را از مارش و کولدیپ جمع کرد. او در زمین شش با توپ کامل از کولدیپ نشان داد که پنجه جنوبی “در منطقه” است.

کوهلی به 50 توپ از 42 گل رسید، اما این لومرور بود که در اوورهای میانی حرکت را فراهم کرد. این بازیکن 23 ساله با یک درایو واضح بین پوشش اضافی و مید آف، به اولین پنجاه سالگی خود در IPL رسید.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله