DC در مقابل PBKS، IPL 2023: پرابهسیمران سینگ، پیروزی 31 ران فشن هارپریت برار پنجاب کینگز برای حذف پایتخت های دهلی

صد IPL باشکوه پرابهسیمران سینگ با بازی چهار ویکت هارپریت برار تکمیل شد، زیرا پنجاب کینگز در روز شنبه امیدهای اندک خود را برای پلی آف با پیروزی جامع 31 ران مقابل دهلی کپیتالز که در این روند از رقابت حذف شدند، زنده نگه داشتند. اگر پرابهسیمران در طول 65 توپ 103 خود عزم فوق العاده ای نشان داد تا به تنهایی PBKS را به 167 برای 7 برساند، برار (4/30) و راهول چهار (2/16) سپس تار کردند تا تعقیب دهلی را خفه کنند و تیم میزبان فقط موفق شد. 135 برای 8، با وجود توپ 27-54 توسط کاپیتان دیوید وارنر. این برد پنجاب را از 12 بازی به 12 امتیاز رساند، درست خارج از چهار بازی برتر، اما آنها باید در دو بازی بعدی نیز پیروز شوند تا امید به پلی آف را حفظ کنند، در حالی که این پایان راه برای دهلی بود.

پیش از این، در حالی که هیچ یک از همکاران او نمی توانستند از 20 ران در زمینی سست عبور کنند، استقامت پرابسیمران نتیجه داد زیرا او پنجاب را از 46 به 3 به مجموع رقابتی رساند.

وارنر و فیل سالت شروعی عالی برای تعقیب دهلی داشتند، اما دو چرخشی برار و چهار باعث سقوط شد و میزبان به طور غیرقابل توضیحی شش ویکت را برای تنها 19 ران از دست داد و از 69 بدون باخت به 88 برای 6 در 10.1 اور سقوط کرد.

برار و چهار به خاطر بولینگ کامل و مستقیم در ورزشگاه آرون جیتلی پاداش دریافت کردند.

اگر برار پشت وارنر، فیل سالت (21)، ریلی روسوو (5)، مانیش پاندی (0)، چهار ویکت های میچل مارش (3) و آکسار پاتل (1) را در سهمیه چهار اور خود به دست آوردند.

امان خان (16) و پراوین دوبی (16) با 66 توپ مورد نیاز برای 36 توپ، قبل از اینکه قربانی ناتان الیس (2/21) شوند، دست خود را امتحان کردند زیرا دی سی به هشتمین باخت خود در 12 بازی سقوط کرد و با هشت بازی در انتهای جدول باقی ماند. نکته ها.

پیش از این، پرابسیمران به خوبی کنترل می کرد زیرا 10 ضربه او به طناب ها رسید، در حالی که شش ضربه او در طول 65 توپ 103 از روی آن عبور کردند، که تنها دومین ضربه T20 او در IPL بود.

این بازیکن 22 ساله بازی های خود را به خوبی انجام داد و از 30 توپ اول خود 27 گل به ثمر رساند و سپس منفجر شد تا 76 دوش بعدی خود را از 35 توپ جمع آوری کند.

یک رویکرد تهاجمی در یک مسیر آهسته برای پنجاب نتیجه معکوس داشت و تیم سه ویکت اولیه را به مدت 46 در 6 اور اول از دست داد، پس از اینکه دیوید وارنر کاپیتان دی سی از آنها خواست ابتدا ضربه بزنند.

پرابهسیمران و سام کوران (20 ساله) سپس کشتی را با همکاری 72 ران بر روی 54 توپ ثابت کردند.

ایشانت شارما در خط مقدم قرار داشت و پس از بازی شش توپ اول، شیخار داوان (7) را در توپ بعدی بیرون آورد و رایلی روسوو در پای مربعی عقب عمیق توپ را گرفت.

پس از دو 9 ران اوور، ایشانت بازگشت تا استامپ های لیام لیوینگستون (4) را که بهای رقصیدن در زمین را پس از مدتی دوری از اعتصاب با پرابسیمران سه مرز پرداخت کرد، پرداخت.

پرابهسیمران در تماس خوبی به نظر می رسید که آکسار پاتل را با یک ضربه معکوس برای شش گل ارسال کرد، اما دو توپ بعد اسپینر بازوی چپ جیتش شارما (5) را تمیز کرد که به نظر می رسید یک شوت از داخل به بیرون بازی کند.

Kuldeep Yadav (1/32) و Praveen Dubey (1/19) آن را محکم نگه داشتند، اما Prabhsimran مرزهای عجیب و غریب را انتخاب کرد و ضربه را چرخاند تا اوضاع برای تیمش حرکت کند.

شتاب پس از اور یازدهم به شدت تغییر کرد، زمانی که پرابهسیمران دو شش ششم متوالی و سپس یک چهار را از میچل مارش زد و او را برای 21 ران دوشید.

او در اور سیزدهم 50 توپ از 42 توپ خود را تکمیل کرد و سپس کولدیپ یداو و دوبی را برای دو ماکسیمم در جایگاه ها کوبید.

کوران سعی کرد به مهمانی بپیوندد اما نتوانست طناب ها را پاک کند زیرا دوبی یک ویکت را برداشت. با این حال، هیچ مانعی برای پرابهسیمران وجود نداشت، زیرا او پس از چهار به اینچ نزدیک‌تر به قرن خود، به مدت شش پای مربعی عمیق، کولدیپ می‌کشید.

او با چهار ضرب پشت سر هم از خلیل به این نقطه عطف دست یافت و در 61 توپ به رقم سه رقمی رسید.

پرابهسیمران در نهایت زمانی که به دنبال یک ضربه اسکوپ بود اخراج شد. او در نهایت توسط موکش کومار بولد شد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله