CSK vs GT: فینال IPL 2023 بین چنای سوپر کینگز و تایتان های گجرات به دلیل بارندگی های مداوم به روز رزرو شده منتقل شد

دیدار نهایی IPl 2023 بین CSK و GT روز دوشنبه 29 می برگزار می شود.© BCCI

فینال لیگ برتر هند 2023 روز یکشنبه پس از بارندگی های بی امان که بازی را به تاخیر انداخت و متعاقباً شروع مسابقه قله در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد را به تاخیر انداخت، به روز رزرو منتقل شد. این اعلامیه در ساعت 10:55 شب به وقت محلی اعلام شد. به این ترتیب، مسابقه قهرمانی بین گجرات تایتانز و چنای سوپر کینگز، روز دوشنبه در ورزشگاه نارندرا مودی برگزار خواهد شد. از آنجایی که پیش‌بینی آب‌وهوا برای فینال روز یکشنبه چندان امیدوارکننده نبود، اوضاع فقط برای هوادارانی که برای جمع کردن خانه آمده بودند بدتر می‌شد.

بارش باران در محل برگزاری در غروب، نیم ساعت قبل از زمان پرتاب – حدود ساعت 6:30 بعد از ظهر به وقت محلی – شروع شد و حداقل تا دو ساعت و نیم بعدی برای مدت طولانی تری قطع نشد.

با این حال، باران پس از ساعت 9:00 شب به وقت محلی متوقف شد و پوشش ها برداشته شد، با دو سوپر سوپر در حال حاضر از حدود 8:30 شب IST.

با این حال، طلسم شدید باران بازگشت تا کادر زمینی مجبور شود دوباره زمین را بپوشاند و بازیکنان خارج از زمین که شروع به گرم کردن کرده بودند.

چند گودال جدی روی پوشش‌ها و قسمت‌های آشکار زمین وجود داشت که اگر باران متوقف می‌شد، بیش از یک ساعت طول می‌کشید تا کارکنان زمین پاک شوند.

طبق قوانین، فینال IPL یک روز رزرو خواهد داشت – در مورد امسال، دوشنبه، 29 مه – در صورتی که بازی تا ساعت 12:06 صبح شروع نشود، در این صورت پنج بازی وجود دارد. مسابقه اوور در هر طرف

هیچ پیش‌بینی بارانی در روز دوشنبه در اینجا وجود ندارد، به این معنی که احتمال بازی 20-20 اوور وجود دارد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله