“CSK و MS Dhoni Have Been…”: Sourav Ganguly Doff به قهرمانان 4 بار کلاه می گذارد

MS Dhoni در حال بازی برای Chennai Super Kings در IPL 2023© BCCI

سوراو گانگولی، کاپیتان سابق تیم کریکت هند، پس از راهیابی سوپر کینگز چنای به فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 با شکست دادن مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز در مرحله مقدماتی 1، از MS Dhoni تمجید کرد. این دهمین فینال IPL برای CSK خواهد بود. Dhoni و Ganguly اشاره کردند که کهنه سرباز “نشان داده است که چگونه در مسابقات بزرگ پیروز شود”. در تعامل اخیر با India Today، گانگولی از Dhoni به خاطر کاپیتانی‌اش و نحوه هدایت جوانان CSK استقبال کرد.

چنای سوپر کینگز و ام اس دونی فوق العاده بوده اند. آنها نشان داده اند که چگونه می توان در مسابقات بزرگ پیروز شد. Dhoni در کاپیتانی خود قابل توجه بوده است. او نشان داده است که چگونه می توان در مسابقات بزرگ پیروز شد.

IPL 2023 تورنمنتی بوده است که در آن چندین استعداد جوان عملکرد درخشانی داشته اند و کاپیتان سابق هند به برخی از بازیگران اصلی در میان آنها اشاره کرده است.

رینکو سینگ خوب بازی کرده است، دروو جورل خوب بازی کرده است و یاشاسوی جیسوال نیز خوب بازی کرده است. جیتش (شارما) برای پادشاهان پنجاب خوب بازی کرد. سوریاکومار (یاداو) و تیلاک وارما خوب بازی کرده اند. IPL یک تورنمنت بزرگ است و آنها فوق العاده خوب عمل کرده اند.» کاپیتان سابق هند اضافه کرد.

پس از پایان مسابقات IPL 2023، آماده سازی برای فینال مسابقات جهانی تست (WTC) که در آن هند در Oval به مصاف استرالیا خواهد رفت، آغاز می شود. گانگولی گفت که پیش بینی برنده مسابقه دشوار است اما آرزوی یک فینال رقابتی بین دو تیم برتر را داشت.

“امیدوارم بازی خیلی خوب باشد. نمی دانم چه کسی برنده خواهد شد، اما من آنجا خواهم بود. من می خواهم هند برنده شود اما فعلاً 50-50 است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله