Crazy Last Over As Hardik Pandya’s Gujarat Titans 4 Wickets را از دست می دهد با اجازه بوونشوار کومار. تماشا کردن

در بیشتر بخش‌های اینینگ گجرات تایتانز مقابل سان رایزر حیدرآباد، تیم تحت رهبری هاردیک پاندیا پس از اولین ضربه زدن، کنترل کامل را در اختیار داشت. قرن درخشانی توسط شوبمن گیل وجود داشت در حالی که سای سودارشان آتش بازی نیز انجام داد. به نظر می رسید همه چیز برای مدافع عنوان قهرمانی واقعاً آرام پیش می رود تا اینکه آخرین اور اتفاق افتاد. بوونشوار کومار، بازیکن باسابقه SRH، بازی خود را زمانی افزایش داد که مهم بود GT چهار ویکت را در شش توپ از دست داد تا زیر 190 توپ محدود شود. در اولین توپ، گیل، صددرصد توپ، و سپس رشید خان با اردک گرفتار شد. اگرچه بوونشوار یک هت تریک را از دست داد، اما او روی هت تریک تیمی تأثیر گذاشت زیرا بازی درخشان او باعث شد نور احمد از بین برود. سپس در پنجمین توپ آخرین اوور، بوونشوار توپ پنج ویکت خود را با ویکت محمد شامی تکمیل کرد.

تماشا کنید: Crazy Last Over As Pandya’s GT Lose 4 Wickets by Bhuvneshwar

در صحبت کردن در مورد بازی، شوبمن گیل اولین IPL قرن خود را به تنهایی به قهرمانان مدافع گجرات تایتانز رساند و با وجود بازگشت دیرهنگام بوونشوار کومار (5/30) از Sunrisers Hyderabad در روز دوشنبه به 188 برای 9 رسید. گیل 101 توپ را با کمک 13 توپ چهار و یک شش توپ زد و 147 دوش برای ویکت دوم با سای سودارسان (47 توپ از 36 توپ) اضافه کرد.

پست های جدید  ارلینگ هالند در بازی دو برابر منچستر سیتی به آرسنال فشار آورد

هم سودارسان و هم گیل در مرزها قرار گرفتند تا از هر شش اور، GT را به 65 برسانند.

گیل، به ویژه، در بهترین حالت هجومی خود بود و به حمله خود ادامه داد و کاپیتان SRH، آیدن مارکرام را برای دو تا چهار متوالی در اور هفتم کشید و سپس برای دو مرز دیگر در اور بعدی، مارکانده را زد.

در پایان اوور دهم، GT 103 برای یک بود.

پس از آن، گیل و سودارسان با چکش و انبر برای حفظ نرخ دویدن سالم بیش از 10 تا 14 اوور، شکست خوردند.

سودارسان در نهایت در اوور پانزدهم خارج شد و توسط تی ناتاراجان در نقطه عقب بولینگ مارکو یانسن گرفتار شد.

هاردیک پاندیا، کاپیتان جی تی، مدت زیادی دوام نیاورد، و در همان نقطه به راهو تریپاتی گیر داد و دومین اسکالپ روز خود را به بوونشوار داد.

دیوید میلر در اور بعدی در حالی که تلاش می کرد یک ضربه بزرگ را از دست داد. راهول تواتیا نفر بعدی بود که در حالی که SRH چهار ویکت را در چهار اوور به دست آورد.

با این حال، گیل به کسب و کار خود ادامه داد و قرن خود را در 56 توپ با یک تک تا لانگ آف در اوور نوزدهم مطرح کرد.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله