Cheteshwar Pujara سومین تن را در چهار مسابقه برای ساسکس می زند و در اولین حضور استیو اسمیت توجه ها را به خود جلب می کند.

Cheteshwar Pujara سومین تن را در چهار مسابقه برای ساسکس می زند، در اولین حضور استیو اسمیتز توجه ها را به خود جلب می کند.

چتشوار پوجارا 136 توپ را با کمک 19 توپ چهار و یک شش ضربه زد.© توییتر

چتشوار پوجارا، بازیکن ارشد هندی، در پیست انگلیش کانتی به پیشرفت خود ادامه داد و در چهار مسابقه برای ساسکس در مقابل ورسسترشر در روز جمعه، قرن سوم خود را به پایان رساند. پوجارا از زمان ورودش به انگلیس برای یک فصل دیگر در کانتی، نقشی حیاتی برای ساسکس ایفا کرده است و با 115 و 35 مقابل دورهام در برد دو ویکت تیمش شروع کرد. پوجارا علیرغم ناکامی در دو اینینگ مقابل یورکشایر، با یک ضربه محکم مقابل گلاسترشایر به عقب برگشت و با 20 توپ چهار و دو شش ضربه 151 توپ را از 238 توپ زد.

روز جمعه، پوجارا که کاپیتان تیم بود، 136 توپ از 189 توپ را با کمک 19 توپ چهار و یک شش ضربه زد. او با 138 توپ با 14 چهار و شش توپ به قرن خود رسید.

در این روند، او 61 ران برای ویکت چهارم با استیو اسمیت، ستاره ضربتی استرالیا اضافه کرد، که او نیز با ساسکس برای حضور در سه مسابقه پیش از Ashes ثبت نام کرده است که از 16 ژوئن در ادگباستون شروع می شود.

در اوایل این بازی، اولی رابینسون، بازیکن انگلیسی، که در ماه آینده در برابر حمله ضربه‌زنی استرالیایی به رهبری اسمیت صف آرایی می‌کند، در اولین اینینگ‌ها برای ساسکس هفت ویکت گرفت.

فرم پوجارا در انگلیس ضربه ای به بازو برای تیم هندی است که به دلیل مصدومیت های زنجیره ای و در دسترس نبودن بازیکنان کلیدی مورد اصابت قرار گرفته است.

اوایل روز جمعه، بازیکن بازکننده KL Rahul اعلام کرد که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه ران، برای باقی مانده لیگ برتر هند و همچنین فینال مسابقات جهانی تست در ماه آینده برابر استرالیا در دسترس نیست.

راهول به لیست بازیکنان هندی، از جمله جاسپریت بومراه، پرتاب کننده سریع و شریاس ایر، پیوست که از فینال WTC حذف شدند.

تیم شماره 1 آزمون جهان هند در فینال WTC به مصاف استرالیا خواهد رفت که از 7 تا 11 ژوئن در The Oval برگزار می شود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله