“CC Ritika Bhabhi”: آرزوی خنده دار یوزوندرا چاهال در روز تولد روهیت شارما ویروسی است

روهیت شارما کاپیتان تمام فرمت هندی روز یکشنبه 36 ساله شد. این کتک راست دست با نوازندگی کلاسیک و طرز فکر آرام خود در حین ضربه زدن یا کاپیتانی طرف خود، مخاطبان را در سراسر جهان سرگرم و مسحور کرده است. به مناسبت تولد 36 سالگی او، طرفداران و بازیکنان کریکت در شبکه های اجتماعی به تبریک تولد پرداختند. با این حال، یک تبریک خاص که در اینترنت در فضای مجازی منتشر شده است، از طرف اسپینر یوزوندرا چاهال هند و راجستان رویالز است. روحیت و چاهال پیوندی پر جنب و جوش دارند که طرفداران بارها چه در زمین بازی و چه در شبکه های اجتماعی شاهد آن بوده اند. این یک مناسبت دیگر بود.

“تولدت مبارک بهترین برادر مورد علاقه من در کل جهان @ImRo45 مبارکترین تولد به چراغ راهنمای من، بهترین دوست من، کسی که من را بیشتر از هر کس دیگری در جهان می خنداند تولدت مبارک Rohitaaaaaa shramaaaa CC:- ریتیکا بهبهی“چهال در توییتر خود نوشت.

روهیت یکی از بهترین بازیکنان شوت کششی در بازی به حساب می‌آید، و اغلب از آن در هنگام اوورهای پاورپلی در کریکت توپ سفید استفاده می‌کند. اما هنگام استفاده از رنگ‌های سفید، جنبه صبور و مصمم او نیز قابل مشاهده است. این تطبیق پذیری او را تبدیل به یک خمیر تمام فرمت کامل دوران مدرن می کند.

روهیت اولین بازی بین المللی خود در کریکت را در سال 2007 انجام داد. او در اولین بازی پرطرفدار خود در آن سال، جام جهانی ICC T20 2007، تحت تاثیر قرار گرفت. او 88 ران در سه مسابقه به ثمر رساند و در هر سه بازی شکست ناپذیر ماند. او کار خود را با پنجاه گل مقابل ایرلند آغاز کرد و سهم ارزشمندی در برد تیمش با 16 توپ 30* مقابل رقیب سرسخت پاکستان در فینال داشت.

از آن زمان، او به یکی از بیدکشان کشنده این ورزش تبدیل شده است. این خمیر در شش سال اول زندگی حرفه ای خود در حد متوسط ​​بازی می کرد. اما ICC Champions Trophy 2013، جایی که او فرصتی برای افتتاحیه با Shikhar Dhawan پیدا کرد، نمودار حرفه ای او را در یک مسیر صعودی عظیم فرستاد. او 177 دوش در پنج اینینگ با میانگین 35.40 با دو نیم قرن در آن تورنمنت به ثمر رساند که هند برنده شد.

یک ضربه در باز کردن اینینگ موفقیت آمیز بود و روهیت را به یکی از مخرب ترین ضربات در دوران مدرن تبدیل کرد. در 243 ODI، او 9.825 دوش را با میانگین 48.63 به دست آورده است. او 30 قرن و 48 دهه پنجاه در قالب دارد که 264 بهترین امتیاز فردی او است که همچنین بهترین امتیاز در تاریخ کریکت ODI است. روهیت همچنین تنها باتری است که در کریکت ODI سه قرن دو برابر شده است. اجراهای ODI روهیت با نرخ ضربه 90.02 رسیده است.

او پانزدهمین گلزن برتر کریکت ODI و ششمین گلزن برتر در میان هندی ها است، پس از ام اس دونی (10599)، راهول دراوید (10768)، سوراو گانگولی (11221)، ویرات کوهلی (12898) و ساچین تندل (66). دویدن).

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله