“Can’t Shut Him Down”: ستایش نهایی Faf du Plessis برای Suryakumar Yadav پس از Whirlwind Knock

بمبئی:

روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی، احساس می‌کند که اکثر تیم‌ها، از جمله تیم خودش، در رقابت‌های IPL در حال انجام خطرات را متحمل می‌شوند و سود زیادی به آنها می‌پردازد. MI روز سه شنبه با تعقیب یک هدف سفت 200 دونی که توسط رویال چلنجرز بنگلور تعیین شده بود، در 16.3 اور به خانه رفت. “ما آنها را به کمتر از 200 محدود کردیم. تلاش بسیار خوبی بود، می توانست 220 یا بیشتر باشد. من نمی دانم نمره ایمن چیست. در چهار بازی اخیر ما بیش از 200 گل زده شده است. اکثر تیم ها گل زده اند. ریسک می کنند و در حال از بین رفتن است.

روهیت در مراسم ارائه پس از بازی گفت: “ضربه‌ها ریسک می‌کنند و 200 امتیاز به‌اضافه تعقیب می‌شوند. طرز فکر ضربه‌زنان این است که کاری ویژه برای تیم انجام دهند و همینطور از بین می‌رود.”

روهیت از بازیگران ستاره تیمش از جمله آکاش مادوال، آهنگساز اوتاراکند تمجید کرد. مجموعه مهارت. ما می خواستیم به او نقش بدهیم. او کاملاً مطمئن است. او تیم اوتاراکند خود را رهبری می کند. او می داند که به چه رشته ای نیاز دارد.”

کاپیتان RCB Faf du Plessis احساس کرد که آنها 20 ران کم دارند.

فکر می‌کنم حداقل 20، شرایط ویکت‌ها تا اینجای فصل، هر چیزی کمتر از 220 با ترکیب MI. اینینگ)، بسیار ناامید شده است.”

دو پلسیس از ضربه 83 ران 35 توپ سوریاکومار یاداو برای MI بسیار متحیر بود.

“(SKY) او یکی از بهترین‌هاست، وقتی شروع به بازی کرد واقعاً بازی کردن با او دشوار است. گزینه‌های زیادی که نمی‌توانید او را ببندید. (سراج) او فوق‌العاده بوده است، طبیعت کریکت T20 این است که بول‌بازان تحت فشار خواهند بود. این طبیعت جانور است، ترکیب‌های ضربتی طولانی و بچه‌ها قرار است بیرون بیایند و مثبت بازی کنند.”

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله