BCCI می‌تواند پس از فینال WTC به همه سالمندان برای سریال افغانستان استراحت دهد: گزارش

برخلاف گزارش‌هایی که در برخی از محافل منتشر شده مبنی بر اینکه BCCI در حال برنامه‌ریزی برای لغو بازی‌های خانگی پیشنهادی در برابر افغانستان به دلیل تقویم فشرده است، این احتمال وجود دارد که یک تیم رشته دوم با همه بزرگسالان از جمله ODI و سردار آزمون روهیت شارما و ویرات کوهلی قبل از استراحت هند غربی بازی کند. تور همه بازیکنان هندی نزدیک به دو ماه درگیر یک IPL طاقت فرسا بودند و برای یک بار فینال WTC در انگلیس خواهند بود، اما پس از آن، اکثر بزرگسالان مانند کوهلی و روهیت قبل از شروع تور هند غربی که در آن هر سه فرمت به استراحت نیاز دارند، نیاز خواهند داشت. پخش شود. کوهلی و روهیت دو تست و ODI هستند و به استراحت کافی نیاز دارند.

با وجود تنها پنجره برای سریال افغانستان بین 20 تا 30 ژوئن، BCCI ممکن است سریال را کوتاه کند یا فقط آن را به سری های T20I یا ODI تبدیل کند و سیم دوم را به رهبری هاردیک پاندیا پخش کند.

میرویس اشرف، رئیس کرکت بورد افغانستان (ACB) برای فینال IPL در هند است و در حالی که قرار است نشستی بین اعضای شورای کریکت آسیا برگزار شود، کریکت بوردهای هند و افغانستان نیز می توانند جزئیات را نهایی کنند. از سری توپ سفید پیشنهادی آنها.

تیم هند پس از پایان مسابقات IPL، برنامه فشرده ای دارد. در حالی که کادر فنی و برخی از اعضای این تیم از قبل به انگلیس پرواز کرده اند تا برای فینال مسابقات قهرمانی تست جهانی مقابل استرالیا که از 7 ژوئن آغاز می شود آماده شوند، یک تور کامل در کارائیب نیز در پیش است.

هند از 12 جولای تا 13 آگوست دو تست، سه ODI و پنج T20I را در برابر هند غربی بازی خواهد کرد و پس از آن انتظار می‌رود که این تیم یک سری T20I را در ایرلند انجام دهد. سریال ایرلند اکثراً دارای بازیگران IPL است و حتی Pandya می‌تواند با در نظر گرفتن جام آسیا از آن سریال استراحت کند.

اعضای هیئت مدیره ACC در حاشیه فینال IPL ملاقات خواهند کرد تا آینده جام ملت های آسیا 2023 را نهایی کنند، این بدان معناست که با توجه به اینکه جام جهانی 50 بازی بسیار مهمی وجود دارد، حجم کار فقط برای بازیکنان هندی افزایش خواهد یافت. برای اکتبر تا نوامبر

در صورت نهایی شدن، انتظار می رود جام ملت های آسیا 2023 در ماه سپتامبر برگزار شود، به این معنی که بازیکنان هندی برای یافتن زمانی برای استراحت و ریکاوری به سختی تحت فشار خواهند بود و تقویم مملو از هم اکنون شاهد مصدومیت های بزرگی برای بازیکنان کلیدی مانند جاسپیت بومره و … شریاس ایر بدون جدول زمانی مشخص برای بازگشت.

علاوه بر این، در ماه سپتامبر، هند همچنین قرار است یک سری ODI سه مسابقه ای را با استرالیا انجام دهد – دومین سری از این نوع در سال جاری – برای نهایی کردن مقدمات جام جهانی.

به گزارش ‘Cricbuzz’، BCCI با توجه به محدودیت زمانی و همچنین به دلیل اینکه قرارداد پخش با دیزنی استار به پایان رسیده است و هنوز مناقصه جدیدی صادر نشده است، برنامه ریزی سریال افغانستان را دشوار می یابد.

با این حال، جی شاه، دبیر ارشد BCCI در جریان تعامل قبلی با رسانه ها در بمبئی گفت: “مناقصه حقوق رسانه ای BCCI طبق برنامه امسال (ژوئن تا جولای) خواهد بود و به تور افغانستان بستگی دارد، اما به احتمال زیاد این روند از آغاز خواهد شد. مجموعه استرالیا. هیئت با همه ذینفعان ذینفع صحبت خواهد کرد و تصمیمی موقت اتخاذ خواهد کرد.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله