BCCI تصمیم گرفت سیاست POSH خود را تصویب کند و گروه کاری جام جهانی را در SGM تشکیل دهد

هیئت کریکت هند سیاست جدید خود را در مورد پیشگیری از آزار جنسی (PSH) در یک نشست عمومی ویژه (SGM) در احمدآباد در 27 مه تصویب خواهد کرد، در حالی که یک “گروه کاری” اصلی برای نظارت بر آمادگی برای جام جهانی ODI 2023 در اکتبر تشکیل خواهد شد. -نوامبر PTI به دستور کار پنج ماده ای دستور کار SGM شامل «تشکیل کمیته فرعی توسعه زیرساخت و یارانه، دستورالعمل انتصاب فیزیوتراپیست ها و مربیان در تیم های دولتی، تشکیل کارگروه برای جام جهانی ICC 2023، تشکیل کمیته زنان» دسترسی پیدا کرده است. لیگ برتر و تصویب سیاست پیشگیری از آزار جنسی».

پس از اتهامات آزار جنسی علیه راهول جوهری، مدیر عامل سابق BCCI، BCCI کمیته شکایات داخلی چهار نفره (ICC) تشکیل داده بود، اما طبق سیاست بازنگری شده می‌توان اعضای بیشتری را در کمیته جدید گنجاند.

گروه کاری جام جهانی ODI متشکل از رئیس BCCI، منشی، خزانه دار به همراه مدیر عامل موقت و سایر مقامات ارشد خواهد بود.

هیئت مدیره قبلاً بودجه ای را برای ارتقاء زیرساخت های تمام استادیوم هایی که برای جام جهانی ODI به صفر رسانده اند اختصاص داده است.

بیشتر سالن ها نیاز به بازسازی فوری دارند و باید تماشاگر پسند شوند.

تا آنجا که به تشکیل کمیته برای لیگ برتر زنان مربوط می شود، آنها باید اطمینان حاصل کنند که یک پنجره اختصاصی برای مسابقات در اسرع وقت نهایی شود.

یکی از مقامات صاحب امتیاز به PTI گفت: “امسال، تیم زنان استرالیا تا هفته سوم فوریه مسابقات بین‌المللی را برگزار می‌کند و از این رو شما فقط می‌توانید پس از آن WPL را شروع کنید. اگر به پنجره دیوالی نگاه کنید، سپس جام جهانی مردان وجود دارد.” به شرط ناشناس بودن

یکی از جنبه های مهم انتصاب فیزیو و مربیان برای واحدهای ایالتی خواهد بود و BCCI می خواهد که یک کارمند پشتیبانی دارای گواهی NCA با تیم های داخلی برای یک ماژول تناسب اندام یکنواخت و برنامه مدیریت آسیب همراه باشد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله