BCCI برای کاشت 500 نهال برای هر توپ نقطه در پلی آف IPL 2023

پلی آف لیگ برتر هند (IPL) روز سه شنبه با قهرمان چهار دوره چنای سوپر کینگز با شکست گجرات تایتانز در یک مسابقه پرفروش در ورزشگاه MA Chidambaram آغاز شد. پس از دعوت شدن به چوب، CSK روی توپ 44-60 روتوراج گایکواد سوار شد تا در مجموع 172/2 در مقابل جمعیت شلوغ Chepauk پست کند. در پاسخ، شوبمن گیل، که یک قرن در مسابقه قبلی GT گلزنی کرد، 42 توپ از 38 توپ را به ثمر رساند، اما مدافع عنوان قهرمانی بازی را با 15 ران شکست داد.

این برد CSK را به دهمین فینال خود رساند، در حالی که GT در بازی Qualifier 2 در روز جمعه با Lucknow Super Giants یا Mumbai Indians یک لقمه دیگر در گیلاس دریافت خواهد کرد.

روز چهارشنبه، جی شاه، دبیر BCCI اعلام کرد که هیئت مدیره به ازای هر توپ نقطه‌ای که در مرحله پلی‌آف کاسه شود، 500 نهال می‌کارد. او همچنین فاش کرد که Qualifier 1 بین GT و CSK 42000 نهال با 84 توپ نقطه‌ای به دست آورد.

“ما مفتخریم که با TataCompanies در کاشت 500 نهال برای هر توپ نقطه ای در پلی آف @IPL شریک هستیم. Qualifier 1 #GTvsCSK به لطف 84 توپ نقطه ای 42000 نهال گرفت. چه کسی می گوید T20 یک بازی خمیری است؟ دستان،” شاه قبل از Eliminator بین LSG و MI توییت کرد.

پس از بازی، MS Dhoni کاپیتان CSK گفت که 8 تا 9 ماه دیگر بازنشستگی خود را اعلام خواهد کرد زیرا عجله ای برای تصمیم گیری در مورد آینده وجود ندارد.

گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه سال 2023 می تواند فصل آواز قو برای Dhoni باشد.

دونی در مراسم ارائه پس از بازی پس از هدایت CSK به دهمین مسابقه خود گفت: “نمی دانم، من 8 تا 9 ماه فرصت دارم. چرا حالا این سردرد را تحمل کنم. من زمان کافی برای تصمیم گیری دارم. حراج در دسامبر است.” فینال IPL

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله