BCCI از کیت تمرینی جدید تیم هند در آستانه فینال WTC رونمایی کرد – تصاویر را ببینید

BCCI از کیت تمرینی جدید تیم هند در آستانه فینال WTC رونمایی کرد - تصاویر را ببینید

کیت تمرینی جدید تیم هند© توییتر

هیئت کنترل کریکت در هند روز پنجشنبه از کیت تمرینی جدید تیم هند رونمایی کرد، پیش از فینال مسابقات جهانی آزمون مقابل استرالیا. تیم تحت رهبری روهیت شارما از 7 تا 11 ژوئن برای رویداد معتبر ICC در Oval به مصاف استرالیا خواهد رفت. از آنجایی که قرارداد حامی مالی فعلی Killer Jeans در 31 می به پایان می رسد، BCCI یک اسپانسر جدید در قالب غول پوشاک ورزشی و تجاری آدیداس دریافت کرد. هیئت مدیره در توییتر تعدادی عکس از بازیکنان در کیت جدید منتشر کرد.

در این عکس ها، افرادی مانند Shardul Thakur، Umesh Yadav، Rahul Dravid، Vikram Rathour و دیگران در حال پوشیدن کیت آموزشی جدید دیده می شوند.

پیش از این، جی شاه، دبیر BCCI از امضای قرارداد با آدیداس خبر داده بود. “خوشحالم که همکاری @BCCI با @adidas را به عنوان حامی کیت اعلام کنم. ما متعهد به رشد بازی کریکت هستیم و نمی‌توانیم بیش از این هیجان‌زده باشیم که با یکی از برندهای پیشرو پوشاک ورزشی در جهان همکاری کنیم. خوش آمدید، @adidas، شاه در توییتی نوشت.

قبل از Killer Jeans، MPL اسپانسر کیت تیم هندی بود و حقوق را به Kewal Kiran Clothing Limit در دسامبر سال گذشته منتقل کرده بود.

همچنین در دسامبر سال گذشته گزارش شد که غول فناوری آموزشی Byju’s، حامی مالی فعلی، مایل است معامله خود را قبل از پایان قرارداد در نوامبر 2023 پایان دهد. گزارش شده است که BCCI نیز در جستجوی حامی اصلی جدید است.

انتظار می‌رود که در فینال مسابقات جهانی آزمایشی آینده، تیم هند از کیت‌های جدید آدیداس استفاده کند. هند میزبان جام جهانی ICC ODI امسال از اکتبر تا نوامبر خواهد بود. این تیم قرار است قبل از آن تعدادی ODI بازی کند که در آن کیت های آبی رنگ جدید دیده می شود.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله