“Australia 450/2, India 65 All Out”: پیش بینی ستاره پایتخت دهلی برای فینال جام جهانی 2023

تصویر فایل ویرات کوهلی و کاپیتان هند روهیت شارما© AFP

جام جهانی 2023 یک اتفاق بزرگ برای تیم کریکت هند به رهبری روهیت شارما خواهد بود. هند میزبان که از زمان قهرمانی جام قهرمانان در سال 2013 تحت هدایت دونی، عنوان ICC را کسب نکرده است، مشتاق پایان دادن به این خشکسالی است. راهول دراوید، سرمربی هند قبلاً گفته است که تعداد آنها به 17 تا 18 بازیکن محدود شده است – که احتمالاً ترکیب جام جهانی از بین آنها انتخاب می شود. دراوید در ماه مارس گفت: “ما تعداد بازیکنان را به 17 تا 18 بازیکن کاهش دادیم، چند بازیکن داریم که در حال بهبودی از مصدومیت هستند و ممکن است بسته به بازه زمانی بهبودی آنها وارد ترکیب شوند.”

انگلیس مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی ODI است و نیوزلند نایب قهرمان. در کنار هند، تیم کریکت استرالیا نیز یکی از مدعیان اصلی مسابقات خیمه شب بازی خواهد بود.

انتظار می رود میچل مارش یکی از مهره های اصلی تیم استرالیا برای جام جهانی 2023 باشد. مارش در حال حاضر در IPL 2023 برای دهلی کپیتالز بازی می‌کند و وقتی از او خواسته شد تا جام جهانی هند را «پیش‌بینی اولیه» کند، پاسخ خنده‌داری داد.

میچل مارش با لبخند در پادکست دی سی پاسخ داد: “استرالیا شکست ناپذیر، هند را شکست داد. استرالیا 450 بر 2 در فینال، هند تماماً 65 شد.”

طبق گزارشی در ESPNcricinfo، جام جهانی ODI 2023 احتمالاً در 5 اکتبر آغاز می شود و فینال آن در 19 نوامبر برگزار می شود. در ادامه این گزارش آمده است که هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) حدود 12 مکان را برای مسابقات انتخاب کرده است و فینال در استادیوم نارندرا مودی در احمدآباد برگزار خواهد شد. مکان های دیگر عبارتند از – بنگالورو، چنای، دهلی، دارمشالا، گواهاتی، حیدرآباد، کلکته، لاکنو، ایندور، راجکوت و بمبئی. این رقابت ها 48 مسابقه در 46 روز خواهد داشت و 10 تیم برای کسب عنوان مورد علاقه مبارزه می کنند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله