AUS در مقابل IND: یوزوندرا چاهال برابر است با جاسپریت بومرا به عنوان بالاترین بالاترین عضو هیئت مدیره هند در T20I مردان

استرالیا در مقابل هند: یوزوندرا چاهال برابر است با جاسپریت بومرا به عنوان بالاترین مشترک در خرید ویکت در مردان T20I

هند و استرالیا: یوزوندرا چاهال با دومین T20I با ارقام 1/51 به کار خود پایان داد.© توییتر


یوزوندرا چاهال روز یکشنبه به عنوان بالاترین مصرف کننده ویکت در تیم Twenty20 International (T20I) مردان تیم هند تبدیل شد. چاهال پس از محاسبه اخراج استیو اسمیت در دومین T20I از سری سه مسابقه استرالیا و هند ، به نقطه عطف رسید. این بازی در زمین بازی کریکت سیدنی انجام می شود و با توجه به شکست در دیدار ابتدایی جمعه ، میزبان یک پیروزی ضروری است. این بازیکن 30 ساله اکنون در کوتاه ترین قالب بازی 59 ویکت دارد که در 44 بازی تعداد گل های خود را به دست آورده است. پیشگام جاسپریت بومرا قبلاً رهبری این جدول را بر عهده داشت ، اما اکنون Chahal را برای شرکت در راس خود دارد.

اخبار

چاهال قبلاً سه ویکت انتخاب کرده بود در حالی که در اولین T20I در دو مسابقه در Manuka Oval در کانبرا 25 دوش را قبول کرد. این اسپینر به دلیل طلسم خود به عنوان مرد مسابقه معرفی شد که به تیم هند کمک کرد تا با اختلاف 11 بار پیروزی را ثبت کند. سه اخراج چاهال باعث شد او T 58 را با کمترین تعداد 58 ویکت در کوتاهترین قالب کریکت بین المللی به پایان برساند و به او فرصتی برای رسیدن به نقطه عطف بدهد.

تبلیغ شده

در ابتدا قرار نبود این بازیکن 30 ساله بخشی از بازی کانبرا باشد ، زیرا در ترکیب هند نامگذاری نشده است. با این حال ، چاهال فرصتی برای تأثیرگذاری پیدا کرد ، پس از آنکه در دقایق ابتدایی به عنوان جانشین ضربه مغزی راویندرا جیدجا به میدان رفت.

دروازه بان میچل استارک در فینال پایان کار هند ، جادجا را به کلاه ایمنی زد.

مباحث ذکر شده در این مقاله