ATK Mohun Bagan، وستهم یونایتد امتیازات را در یک درگیری نزدیک به اشتراک گذاشته است

ATK Mohun Bagan FC روز چهارشنبه در بازی افتتاحیه Reliance Foundation که جام نسل بعدی لیگ برتر را ارائه می‌کند، وستهم یونایتد را در پارک شرکت Reliance Corporate Park (RCP) در ناوی بمبئی به تساوی 1-1 برد. سرنشینان سوم لیگ توسعه بنیاد تکیه (RFDL) که اخیراً به پایان رسیده بود، در فاصله نزدیکی از گرفتن سه امتیاز از این بازی بودند. با این حال، یک گل دیرهنگام توسط فاوور فاونمی، بازیکن تعویضی چکش ها باعث شد که قهرمان فعلی جام حذفی جوانان با یک امتیاز از این بازی دور شود.

مارینرز کار خود را مثبت آغاز کرد زیرا آنها عقب ننشستند و بازی را از همان ابتدا به حریف بردند. آنها به اندازه کافی سازماندهی شده بودند تا حملات دفاعی را خنثی کنند و به طور مرتب به دفاع وستهام با ایجاد چند الگوی ارسال دقیق از وسط حمله کردند.

آنها بلافاصله در دقیقه 10 به یک پیشرفت دست یافتند، زیرا خط دفاعی توپ را به دست آورد و آن را کاملاً یکپارچه به زمین منتقل کرد. سهیل احمد بات، مهاجم ATK Mohun Bagan به سرعت از موقعیت گلزنی استفاده کرد و از خط دفاعی چکش ها گذشت و با قرار دادن توپ در گوشه سمت راست پایین دروازه، یک پایان بالینی را به پایان رساند.

تیم کلکته پس از آن در تلاش های دفاعی خود بسیار سرسخت بود، زیرا خط هافبک آنها برای شکستن حملات در مرکز پارک گرد هم آمدند. سهیل سهیل، کیان نصیری گیری و نینگمبام انگسون سینگ با بهره برداری از فضاهای باز در دفاع وستهام، به طرز درخشانی به هم پیوستند.

پست های جدید  دانشمندان به دنبال درمان ابتکاری برای سرطان در سطح مولکولی هستند

چکش ها در دقیقه 50 به موقعیت خوبی برای گل تساوی دست یافتند، اما ضربه نقطه ای لوئیس اورفورد توسط آرشدیپ، مهاجم ATK Mohun Bagan به طرز ماهرانه ای رد شد و او در سمت چپ او شیرجه زد تا ضربه را مهار کند. با این حال، تعویض‌هایی که وستهم انجام داد برای آن‌ها کارساز بود و باعث شد تا از شروع مسابقات با شکست اجتناب کنند.

“پیام این بود که ما با تیمی روبرو هستیم که قهرمان جام حذفی جوانان در انگلیس است، کشوری که در حال حاضر در پنج رتبه اول رده بندی فیفا قرار دارد. آنها یک فینال شگفت انگیز انجام دادند و آرسنال را با نتیجه 5 – شکست دادند. 1. ما می دانستیم که با چه کسی روبرو هستیم، بنابراین پیام این بود که مثل همیشه به جنگیدن تا پایان ادامه دهیم. همیشه فرصت، فرصت و شتاب برای گلزنی وجود دارد و ما خیلی خوب کار کردیم زیرا سه چهار موقعیت خوب داشتیم، بدون فاصله. جوزپ ماریا روما گیبرت، مربی ATK Mohun Bagan گفت که ما یک گل زدیم.

“پیام این بود که صبر داشته باشیم. ما می توانستیم (از اینها) بیشتر داشته باشیم. فرصت هایی که ایجاد کردیم، آنچه برای آن برنامه ریزی کردیم، آنچه انتظار داشتیم، فکر می کنم در اطراف جعبه آرام تر باشیم، به جستجو و جستجوی فرصت هایی ادامه دهیم. لوریس کاگین، سرمربی وستهم یونایتد در مورد صحبت‌های خود که به پسرانش کمک کرد تا دیر نشده را حفظ کنند، می‌دانستیم که می‌آییم. بدیهی است که موقعیت‌هایی وجود داشت که پنالتی را از دست دادیم. موقعیت‌هایی در محوطه جریمه وجود داشت که باید آنها را تبدیل به گل می‌کردیم. اکولایزر

پست های جدید  چطور از لوازم آرایشی عکسهای حرفه ای تهیه کنیم؟

وستهام یونایتد در 20 می با بنگالورو FC روبرو خواهد شد، در حالی که ATK Mohun Bagan در بازی های بعدی خود در همان روز با استلنبوش FC شاخ خواهد زد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله