46 دویدن در یک بار: اتفاقات غیرقابل تصور در لیگ فرنچایز T20 در کویت – ویدئو

ویدئو - 46 ران در یک بار: اتفاقات غیرقابل تصور در لیگ فرنچایز T20 در کویت

Vasu از NCM در مبارزه با هارمن Tally در KCC Friendi Mobile T20 Champions Trophy 2023.© توییتر

حداکثر امتیازی که یک نفر می تواند در یک اوور به ثمر برساند چقدر است؟ رکورد در ODI ها 36 ران است – که دو بار به دست آمده است – یک بار توسط هرشل گیبس از آفریقای جنوبی در برابر هلند در سال 2006 و بار دیگر توسط جاسکاران مالهوترا از ایالات متحده در برابر پاپوآ گینه نو در سال 2021. در تست ها، جاسپیت بومرا از هند رکورددار است. بیشترین ران ها در یک اور به عنوان او 35 در یک اور مقابل انگلیس در سال 2022 به دست آورد. این دو بار اتفاق افتاده است – یووراج سینگ در برابر انگلیس در سال 2007 و کیرون پولارد در برابر سریلانکا در سال 2021. اما اگر کسی بگوید که 46 ران را می توان در یک اوور به ثمر رساند چه؟ آیا شما آن را باور می کنید؟

هر چند ممکن است غیرقابل تصور به نظر برسد، این اتفاق در مسابقه T20 رخ داده است. این حادثه در مسابقه KCC Friends Mobile T20 Champions Trophy 2023 در کویت رخ داد. در مسابقه ای بین NCM Investment و Tally CC، Vasu از NCM هارمن Tally را به نظافتچی ها برد. ابتدا هارمن با یک توپ بدون توپ شروع کرد و او برای شش ضربه خورد. سپس چهار بای را پذیرفت. پنج توپ بعدی او را دیدند که پنج بازی متوالی را دریافت کرد که یکی از آنها بدون توپ بود. آخرین توپ اوور نیز چهار بر مرز زده شد – مجموع دوش ها در اوور به 46 رسید.

در مورد اورهای گران قیمت در IPL، دو بار 37 ران در یک اور در لیگ پر پول به ثمر رسیده است. این بیشترین امتیاز در یک اوور است. اولین باری که این اتفاق افتاد زمانی بود که پی پارامسواران از کوچی تاسکرز کرالا در سال 2011 در بازی مقابل RCB 37 گل را واگذار کرد. دفعه بعدی که این اتفاق افتاد در سال 2021 بود که هارشال پاتل از RCB قبول کرد که تعداد زیادی دوندگی در برابر CSK وجود دارد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله