16 Ducks: MI Captain Rohit Sharma رکوردی ناخواسته در تاریخچه IPL در بازی مقابل CSK ثبت کرد

روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی، در دیدار روز شنبه تیمش در لیگ برتر هند (IPL) مقابل چنای سوپر کینگز MS Dhoni، رکورد ضربه زدن ناخواسته را به نام خود ثبت کرد. در این مسابقه که اغلب ال کلاسیکو IPL نامیده می شود، شارما روی توپ پنجم اوور سوم توسط دیپک چهار اخراج شد. در تلاش برای ضربه زدن به دور، او یک ضربه آسان به راویندرا جادج داد که از نقطه عقب وارد زمین شد. این شانزدهمین بار بود که روهیت برای 0 در IPL از بازی خارج شد. او اکنون بیشترین تعداد اردک را در تاریخ IPL دارد.

روهیت قبل از این مسابقه با سه بازیکن دیگر روی 15 داک IPL مساوی شد. این بازیکنان عبارتند از دینش کارتیک، ماندیپ سینگ و سونیل نارین، بازیکن همه کاره هند وست. باتر هندی آمباتی رایودو با 14 اردک در تاریخ IPL خود در جایگاه پنجم قرار دارد.

روهیت قبل از بازی با CSK، در 236 بازی خود در IPL، 6063 ران با میانگین 29.87 با یک قرن و 41 دهه پنجاه به ثمر رسانده است. بهترین امتیاز او 109* است.

روهیت شارما در سال 2011 به تیم بمبئی پیوست و از آن زمان برای MI بازی می کند. او کاپیتانی تیم را در سال 2013 آغاز کرد و در اولین حضور خود به عنوان کاپیتان، اولین عنوان IPL خود را به دست آورد. او موفق ترین کاپیتان تاریخ IPL است که با MI به عنوان کاپیتان پنج عنوان قهرمانی IPL را کسب کرده است.

در IPL در حال انجام، او تاکنون در 9 مسابقه حضور داشته است و 184 ران با میانگین کمی بالاتر از 20 و نرخ ضربه 129.58 به ثمر رسانده است. بالاترین ضربه او در این فصل 65 است.

در صحبت کردن در مورد بازی، MS Dhoni، کاپیتان چنای سوپر کینگز، برنده بازی شد و تصمیم گرفت روز شنبه در ورزشگاه MA Chidambaram در لیگ برتر هند (IPL) 2023، ابتدا در برابر هندی‌های بمبئی به میدان برود.

دور دوم ال کلاسیکو IPL است و هر دو تیم برای کسب پیروزی تلاش خواهند کرد. با یک برد، چنای سوپر کینگز پس از اینکه آخرین بازی آنها مقابل لاکنو سوپر جاینتز بدون نتیجه به پایان رسید، به دنبال صعود به رده دوم خواهد بود. در حالی که سرخپوستان بمبئی نیز با طرز فکری مشابه وارد ورزشگاه می شوند زیرا با پیروزی با 12 امتیاز به رده دوم می رسند.

MS Dhoni، کاپیتان CSK، در حین بازی گفت: “ما اول کاسه میزنیم. انتظار میرود کمی باران ببارد، این یکی از دلایل است، به نظر یک ویکت خوب است و ما میخواهیم آنها برای ما یک هدف تعیین کنند. هر فردی خوب کار کرده است، همه. می‌توانیم کمی توجه خود را در زمین نشان دهیم، ما در هر بازی پیشرفت کرده‌ایم، و لغزش‌هایی وجود داشته است، اما باید خوب کار را تمام کنیم. ما[باهمینترکیببازیمی‌کنیم”[‘replayingwiththesamesquad”

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله