“10 جایزه IPL در 1 فریم”: روهیت شارما، MS Dhoni Bat In Nets قبل از بازی IPL 2023. تماشا کردن

روهیت شارما و MS Dhoni دو نفر از محبوب‌ترین بازیکنان کریکت در هند هستند و این دو چهره افسانه‌ای در لیگ برتر هند (IPL) طرفداران زیادی دارند. در حالی که Dhoni چنای سوپر کینگز را به چهار عنوان قهرمانی IPL رسانده است، روهیت با پنج جام رکورددار است. پیش از مسابقه بین دو تیم موفق در این رقابت، دسته توئیتر MI ویدیویی از تمرین روهیت و دونی در کنار هم در تورها منتشر کرد. این ویدیو به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و مردم نتوانستند از تمجید از دو ستاره سرسخت به دلیل مشارکت آنها در این فرنچایزها در طول سالها دست بردارند.

چنای سوپر کینگز زمانی که میزبان سرخپوستان بمبئی در حال احیا شده باشد، به دنبال این است که کمپین خود را به مسیر خود بازگرداند. با این حال، قهرمانان چهار دوره، مراقب MI هستند، که رکورد برتری در استادیوم MA چیدامبارام در اینجا دارد و در دو بازی اخیر پیروز شده است.

سوپر کینگز به رهبری Mahendra Singh Dhoni در دو مسابقه ای که در سال 2019 مقابل قهرمان پنج دوره MI انجام دادند شکست خوردند و پس از نزدیک به چهار سال در خانه با رقبای اصلی خود بازی خواهند کرد.

CSK در بازی روز شنبه در پشت یک مسابقه بارانی (در مقابل LSG) و دو باخت وارد بازی می شود.

CSK پس از تحمل شکست از پنجاب کینگز در آخرین بازی هیجانی در 30 آوریل، امیدوار است که شانس آنها در دومین بازی بعد از ظهر در خانه تغییر کند.

دوون کانوی (414 دوش) و روتوراج گایکواد (354 دوش) شروع‌های قدرتمندی ارائه کرده‌اند، اما میانه‌روها نتوانسته‌اند در مواقعی از آنها استفاده کنند و اتاق فکر و طرفداران را سرگردان کرده است.

سرخپوستان بمبئی، پس از شروعی ضعیف، به آرامی سرعت خود را افزایش دادند و امتیازات بلند را تعقیب کردند. با این حال، ناتوانی بولرها در کاهش ضربات مخالفان باعث نگرانی برای کاپیتان روهیت شارما خواهد شد، که خود نیز از دویدن کوتاهی کرده است.

بازگشت جوفرا آرچر برای بمبئی نوید خوبی است، اما او باید ویکت‌ها را انتخاب کند در حالی که برای مقرون‌به‌صرفه بودن مسئولیت بر عهده سایر بول‌بازان است.

اگر MI مجبور شود ضربات CSK را تحت کنترل داشته باشد، پیوش چاولا، پا می چرخد. ایشان کیشان در پیروزی مقابل پنجاب کینگز در روز چهارشنبه مانند سوریاکومار یاداو به فرم خوبی دست یافت و این باعث خوشحالی مدیریت تیم بمبئی و هواداران می شد.

اگر این دو، به غیر از روهیت، کامرون گرین و تیلاک وارما بتوانند به راه بیفتند، بول کاران سوپر کینگز وظیفه بزرگی در پیش خواهند داشت. با CSK (11 امتیاز) و MI (10) در رقابتی تنگاتنگ برای کسب امتیاز و تثبیت مکان در پلی آف، بازی شنبه نوید یک نبرد جالب را می دهد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله