یووراج سینگ به فرهان اختر می گوید: “دیگر تو را دوست ندارم”. این یک ارتباط “منچستر” دارد

یووراج سینگ به فرهان اختر می گوید

فرهان اختر و شیبانی دندکار در حال تماشای نیمه نهایی منچسترسیتی لیگ قهرمانان اروپا.© اینستاگرام

منچسترسیتی یک مسترکلاس برگزار کرد تا رئال مادرید را در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شکست دهد. سیتی غول اسپانیایی را 4-0 در اتحاد شکست داد و در مجموع 5-1 پیروز شد و انتقام خروج چشمگیر نیمه نهایی از مادرید را در 12 ماه پیش گرفت. مردان پپ گواردیولا از زمانی که در سال 2008 با حمایت ابوظبی شروع به سرمایه گذاری میلیاردها پوند برای باشگاه کرد، تنها به جامی که مالکان باشگاه می خواستند نزدیک نمی شوند.

پیروزی برابر اینترمیلان در ماه آینده در استانبول می‌تواند سه‌گانه لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا را تکمیل کند و با رقبای محلی منچستریونایتد در فصل 1998/99 برابری کند.

فرهان اختر بازیگر سینمای بالیوود و همسرش شیبانی دنده کار تماشاگر این مسابقه بودند. “یک عصر به یاد ماندنی. جو برقی بود..!! و برای تماشای تسلط تیم من بر RM و امتیاز 4.. چه لذتی..!! حالا برای فینال. بریم #مانسیتی .. بیایید او را به خانه بیاوریم ممنونم @etihad .. ممنون از Mancity@ برای میزبانی ما. در آغوش بزرگ برای تیم شما که کاملاً باورنکردنی بودند.”

یووراج سینگ، بزرگ کریکت هند، در توضیح این پست نوشت: “جدی طرفدار شهر! دیگر دوستت ندارم (با یک ایموجی خنده دار).” یووراج سینگ یک هوادار مشتاق منچستریونایتد است. یونایتد و سیتی رقیب یکدیگر هستند.

45sga3f8

پنجمین قهرمانی لیگ در شش فصل به نظر می رسد یک نتیجه قطعی باشد و سیتی به حداکثر سه امتیاز از سه بازی آخر خود نیاز دارد.

پست های جدید  آفریقای جنوبی در مقابل انگلیس: اولین ODI پس از تست کارکنان هتل Covid مثبت به حالت تعلیق درآمد

یونایتد شانس خود را دارد تا از رکورد خود به عنوان تنها باشگاه انگلیسی که در اولین دربی منچستر در فینال جام حذفی در تاریخ 3 ژوئن سه گانه را به دست آورد، محافظت کند.

اما به نظر می رسد سیتی با کشتن هیولای لیگ قهرمانان، یعنی مادرید، بزرگترین مانع بین خود و جاودانگی را برطرف کرده است.

با ورودی های AFP

موضوعات ذکر شده در این مقاله