یوزوندرا چاهال از دواین براوو پیشی گرفت و به بالاترین ویکت گیر تاریخ IPL تبدیل شد

یوزوندرا چاهال ویکت خود را در IPL 2023 جشن می گیرد© BCCI

یوزوندرا چاهال در حالی وارد کتاب‌های تاریخ شد که اسپینر راجستان رویالز در بازی روز پنج‌شنبه مقابل کلکته نایت رایدر به بالاترین ویکت‌بر لیگ برتر هند (IPL) تبدیل شد. چاهال نیتیش رانا، کاپیتان KKR را به لطف یک شکار خوب از شیمرون هتمایر اخراج کرد تا از دواین براوو در لیست ویکت گیران مسابقه پیشی بگیرد. پیش از این مسابقه، چاهال و براوو هر دو با 183 ویکت مساوی بودند اما اخراج رعنا جایگاه این اسپیننر را در صدر فهرست نخبگان تثبیت کرد. پیوش چاولا با 174 ویکت سوم و آمیت میشرا با 172 ویکت در جایگاه سوم قرار دارند.

سانجو سامسون، کاپیتان RR، برنده بازی شد و تصمیم گرفت ابتدا در برابر KKR به میدان برود.

KKR با 5 برد و 6 باخت در رده ششم جدول امتیازی قرار دارد. آنها در مجموع 10 امتیاز دارند. کمپین RR پس از چند باخت اخیر آسیب دیده است و آنها نیز پنج برد دارند.

با یک برد، یکی از دو تیم می تواند تا رتبه سوم جدول صعود کند و از هندی های بمبئی که در حال حاضر 12 امتیاز با 6 برد و 5 باخت دارند، عقب بیفتد.

KKR سه بازی از پنج بازی قبلی خود را برده است.

از سوی دیگر، RR چهار بازی از پنج بازی اخیر خود را باخته است.

“ما ابتدا در اینجا کاسه بازی خواهیم کرد. مسابقات طولانی باید با توجه به نقاط ضعف و قوت تغییر کند. چند تغییر برای ما – بولت جایگزین کولدیپ یداو می شود و کی ام آصف جایگزین موروگان اشوین می شود. جو روت در 4 سالگی ضربه می زند. این مدت طولانی است. سامسون در مسابقه گفت: مسابقات، ما بازی‌های سختی برای پرتاب‌کننده‌ها داشته‌ایم، روحیه تیم بالا است، فراموش کردن باخت‌های نزدیک آسان نیست، اما باید ادامه دهیم.”

“فکر می‌کنم به نوع زمین‌هایی که می‌خواهیم می‌رسیم. باید کریکت خوبی بازی کنیم، هر بار یک بازی انجام دهیم و 2 امتیاز کسب کنیم. یک تغییر برای ما – آنوکول روی جایگزین وایبهاو آرورا شد. به نظر می‌رسد زمین خشک است. نیتیش رانا، کاپیتان KKR، گفت: “آنها زیاد آبیاری نکرده اند، بنابراین ما در حال بازی با اسپینر اضافی هستیم و مقداری عمق به ضربه زدن اضافه می کنیم.”

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله