یاش دیال، که توسط رینکو سینگ به مدت 5 شش ضربه خورد، از بازی IPL 2023 گجرات تایتانز در مقابل پادشاهان پنجاب حذف شد.

یاش دیال از تیم گجرات تایتانز حذف شد که در بازی XI لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل پنجاب کینگز در موهالی برگزار می شود. این بازیکن جوان در مسابقه قبلی مقابل کولکتا نایت رایدرز بازی وحشتناکی داشت در حالی که رینکو سینگ در فینال او را به مدت پنج شش ضربه زد تا تیمش را به پیروزی برساند. Mohit Sharma جایگزین Dayal شد که اولین بازی خود را برای این فرنچایز انجام داد. کاپیتان هاردیک پاندیا نیز به جای ویجی شانکار به ترکیب بازگشت.

“اول بولینگ. فقط یک ویکت خوب به نظر می رسد، و با توجه به هر چیزی که دیده ام، تعقیب آن خوب است. شکستی یک در میلیون بود. ما از آن دسته تیمی هستیم که آن را با لبخند قبول می کنیم. کریکت خوبی بازی کردیم. تا زمانی که تمام شود. این اتفاق می افتد. این یک بازی تازه است. ما بیرون می آییم، لبخند می زنیم، و مشت می زنیم.

کاپیتان پنجاب کینگز، شیخار داوان، گفت که آنها نیز ابتدا به دنبال کاسه بازی بودند.

ما را اذیت نمی‌کند. ما ابتدا به دنبال کاسه بازی هستیم. ما کریکت خوبی بازی کرده‌ایم. کاملاً طبیعی است که این را در کریکت پشت سر بگذاریم. این اولین یا آخرین بار نخواهد بود (باخت مقابل SRH). مشتاقانه منتظریم یک نمایش عالی را به نمایش گذاشتم.”

PBKS دو تغییر ایجاد کرد که کاگیسو رابادا به جای ناتان الیس و بانوکا راجاپاکسا جایگزین سیکاندار رازا شدند. متیو شورت همچنان موقعیت خود را در تیم حفظ کرد.

پادشاهان پنجاب: شیخار داوان (ج)، پرابسیمران سینگ، متیو شورت، بانوکا راجاپاکسا، جیتش شارما، سام کوران، شاهرخ خان، هارپریت برار، کاگیسو رابادا، ریشی داوان، آرشدیپ سینگ.

پست های جدید  نیوزیلند و هند غربی: داریل میچل برای استفاده از وقاحت در آزمون اول جریمه شد

تایتان‌های گجرات: هاردیک پاندیا (ج)، وریدیمن ساها (هفته‌انه)، شوبمن گیل، سای سودارسان، دیوید میلر، راهول تواتیا، راشد خان، آلزاری جوزف، محمد شامی، موهیت شارما، جاشوا لیتل.

موضوعات ذکر شده در این مقاله