یاشاسوی جیسوال “یکی از سوپراستارهای بعدی کریکت هند”: رابین اوتاپا

سرخپوستان بمبئی در یک بازی هیجان انگیز با امتیاز بالا در ورزشگاه وانکهد بمبئی به پیروزی شش ویکت مقابل راجستان رویالز دست یافتند تا امیدهای خود در پلی آف IPL 2023 را زنده نگه دارند. رویالز در اولین اینینگ شروعی باورنکردنی داشت و یاشاسوی جیسوال 124 ران (62b، 16×4، 8×6) برای بیشترین امتیاز در یک بازی در این فصل به ثمر رساند و همچنین کلاه نارنجی را در این روند تضمین کرد. آنها هدف 213 را تعیین کردند که MI از طریق ضربه 55 ران از سوریاکومار یاداو (29b، 8×4، 2×6) و یک عملکرد پایانی بازی از تیم دیوید که تنها در 14 توپ (2×4، 5×6) 45 ران سریع به ثمر رساند، به آن رسید. .

علیرغم این باخت، یاشاسوی جایسوال با 124 رانینگ خود، که اولین قرن IPL او نیز بود، پربارترین عملکرد گلزنی را در بین تمام ضربات این فصل داشت.

رابین اوتاپا، بازیکن سابق کریکت هند، بازکننده جوان را به خاطر ضربه زدنش به جیو سینما تمجید کرد، “او یکی از فوق ستاره های بعدی کریکت هند است. او قصد خود را از کلمه رفتن نشان داده است. ضربه زدن بدون ترس و بیرون رفتن از آنجا، با نحوه نزدیک شدنش بسیار شجاع است. او تمام کارها را در این فصل انجام داده است و کار سخت در نهایت نتیجه می دهد. شانزده چهار تا امشب و تعدادی شش تایی درخشان.”

تیم دیوید مسابقه دوی بمبئی را با سه شش شش در فینال به پایان رساند تا با سه توپ باقی مانده برنده مسابقه شود. پارتیو پاتل، بازیکن سابق ویکت بان هند، از توانایی دیوید به عنوان یک تمام کننده و اهمیت نقش در کریکت T20 در JioCinema تعریف کرد: “او می تواند تحت فشار بازی کند و به آنها کمک کند تا در مسابقات پیروز شوند. نقش یک تمام کننده بسیار مهم است، به خصوص زمانی که شما در حال تعقیب یک مجموع عظیم هستید. شما نیاز به یک اینینگ بزرگ در ردیف پایین تر با نرخ ضربه قوی دارید و تیم دیوید این کار را انجام می دهد. تحت فشار، یک توپ گیر می داند که تیم دیوید قدرت و قدرت دارد تا شما را برای هر اشتباهی مجازات کند. او می تواند همانطور که امروز دیدیم به یک مرز یا شش ضربه بزنید.”

اگرچه MI می تواند پیروزی را جشن بگیرد که به حفظ آنها در مسابقه پلی آف کمک کرد، اوتاپا نگران ترک های عظیم در بولینگ آنها است، “این بازی باعث می شود که همه چیز برای سرخپوستان بمبئی خوب باشد، اما واقعاً اینطور نیست. آنها واقعاً باید بولینگ خود را مشخص کنند و چگونه اورهای خود را به پایان برسانند، زیرا تا اور پانزدهم نسبتاً خوب عمل می کنند، به خصوص در سه بازی اخیر، آنها در مسیر دفاع از 170 و 180 و سپس در پنج اور آخر بودند. اتفاقی می‌افتد و به نوعی نقشه را از دست می‌دهند. سپس در پنج اور آخر 60، 70، 80، 90 دوش می‌دهند که برای آنها شیطانی است.»

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله