گلن ماکسول و همسرش وینی رامان به اولین فرزند خوش آمد گفتند. آنوشکا شارما عشق می فرستد

گلن ماکسول (L) با همسر وینی رامان© توییتر

گلن ماکسول، بازیکن همه جانبه تیم کریکت استرالیا، همسرش وینی رامان، اولین فرزند خود را در سپتامبر 2023 به دنیا خواهد آورد. این زوج در مارس 2022 ازدواج کردند و او زمانی که او نماینده رویال چلنجرز بنگلور در لیگ برتر هند 2022 بود، او را همراهی کرد. “گلن و من خوشحالیم که اعلام می کنیم نوزاد رنگین کمانی ما در سپتامبر 2023 به دنیا می آید. برای ما بسیار مهم است که اذعان کنیم که این سفر راحت ترین یا ساده ترین نبوده است. من از نزدیک می دانم که دیدن پست هایی مانند این چقدر می تواند دردناک باشد که بدانم آیا زمان شما فرا خواهد رسید یا نه. رامان در اینستاگرام نوشت: ما عشق و قدرت خود را برای زوج های دیگری که با باروری یا از دست دادن دست و پنجه نرم می کنند، می فرستیم.

این پست محبت بسیاری را از سوی کاربران از جمله بازیگر بالیوود و همسر ویرات کوهلی، انوشکا شارما، بازیگر بالیوود و هم تیمی ماکسول در RCB جلب کرد. او با یک ایموجی قلب به این پست پاسخ داد.

ماکسول تاکنون برای RCB در IPL 2023 فوق‌العاده بوده است و قبلاً فاش کرده بود که زمانی با کوهلی مقایسه شده است، که به گفته او یکی از بزرگ‌ترین تعریف‌هایی است که او دریافت کرده است.

این ویدیو توسط RCB در دسته رسمی توییتر خود به اشتراک گذاشته شد. مکسول به یاد می آورد: “یک بار با ویرات کوهلی مقایسه شدم. این یک تعریف جدی بود. کاملا غیر ضروری بود و قطعاً حتی درست هم نبود، اما من چند ضربه خوب داشتم و با ویرات مقایسه شدم که بسیار خوب بود.”

او افزود: “هر وقت از فرودگاهی در هند عبور می کنید، بسیار دیوانه است. دیروز، در ماشین افرادی بودند که من و فاف (فاف دو پلسیس) را در جاده تعقیب می کردند و به شیشه ها می زدند، این جالب بود.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله

پست های جدید  لیگ برتر: یورگن کلوپ از "معجزه" یاد می کند که لیورپول برای چهار تیم برتر می جنگد