گرانت بردبرن به عنوان سرمربی جدید پاکستان منصوب شد

هیئت کریکت پاکستان (PCB) روز شنبه انتصاب گرانت بردبرن را به عنوان سرمربی تیم ملی مردان برای دو سال تایید کرد. هیئت مدیره همچنین اعلام کرد که اندرو پوتیک، بازیکن سابق کریکت آفریقای جنوبی نیز قراردادی دو ساله به عنوان مربی تیم مردان امضا کرده است در حالی که دریکوس سایمان، مربی قدرت و آمادگی جسمانی و کلیف دیکن، فیزیوتراپیست، به کار خود ادامه خواهند داد. کیوی بردبرن به عنوان سرمربی تیم در جریان بازی خانگی اخیراً به پایان رسیده مقابل نیوزلند بر اساس مشاوره حضور داشت.

او به خوبی در مورد نقاط قوت و چالش های تیم ملی آشنا است و قبلاً از سال 2018 تا 2020 به عنوان مربی میدانی خدمت کرده است و قبل از اینکه به آکادمی ملی کریکت برای کار روی توسعه مربیان کار کند.

بردبرن، بازیکن سابق کریکت نیوزیلندی، قبل از بازی در پاکستان، به عنوان سرمربی تیم مردان اسکاتلند کار می کرد.

بردبرن در انتشار PCB گفت: “این افتخار بزرگی برای من است که با تیم بسیار با استعداد و ماهری مانند پاکستان به عنوان سرمربی کار کنم. ما سخت روی ارتقای بازی خود کار کرده ایم و مشتاقیم تا مهارت های رو به رشد خود را به نمایش بگذاریم.”

مدیریت تیم پاکستان همچنین از سبک بازی خود رونمایی کرده است که با آن به جام جهانی ODI 2023 نزدیک می شود.

در این بیانیه آمده است: «سبکی که با نام «راه پاکستان» شناخته می‌شود، باعث می‌شود که تیم در ساخت و ساز و در طول رویداد بزرگ با تاکتیک‌های مثبت و جسورانه و استراتژی‌های حمله به مسابقات بین‌المللی یک روزه نزدیک شود.

میکی آرتور، مدیر تیمی که اخیراً منصوب شده است، در توضیح این رویکرد گفت: “اگر تیمی بدون فرهنگ، بدون نام تجاری یا بدون سبک برنده شود، ممکن است برای مدت کوتاهی کار کند اما در نهایت سقوط خواهد کرد. اگر تیمی با یک شکست شکست بخورد. فرهنگ، یک برند و سبک خاص خود، سپس به سمت مسیر درست حرکت می کند.

“پس چگونه می‌توانیم به The Pakistan Way دست پیدا کنیم؟ ما با برنده شدن در حالی که فرهنگ خودمان، مارک کریکت و سبک خاص خود را داریم، به این پیروزی دست می‌یابیم. بدون آن فرهنگ در تیم، ما به بردها راضی نخواهیم شد.

آرتور افزود: “پاکستان به عنوان یک ملت به هویت، فرهنگ و سبک خود افتخار می کند. من کریکت پاکستان و پاکستان را دوست دارم؛ من می خواهم میراثی را به عنوان کارگردان در جایی که بقیه دنیا می گویند ما می خواهیم The Pakistan Way را بازی کنیم، از خود به جای بگذارم.” .

برای دستیابی به موفقیت در زمین، مدیریت تیم بر اهمیت فرهنگ سازی تاکید می کند که در آن موفقیت یک بازیکن توسط همه لذت می برد و ایجاد یک محیط فراگیر که در آن هرکسی بتواند در هر زمانی صحبت کند و با همه به یک اندازه رفتار شود، و در نهایت منجر به دستیابی به جمعی شود. اهداف به عنوان یک ملت و تیم.

پاکستان قرار است در یک سری سه بازی ODI مقابل افغانستان قبل از 50 بازی ACC آسیا کاپ شرکت کند و تیم ملی از این فرصت ها برای آزمایش پتانسیل خود، آزمایش قدرت نیمکت و تنظیم دقیق تیم قبل از رویداد جهانی استفاده خواهد کرد. .

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله