گجرات تایتانز مقابل چنای سوپر کینگز: تیم های پیش بینی شده برای هر دو طرف در مقدماتی 1 IPL 2023

گجرات تایتانز روز سه شنبه در ورزشگاه MA Chidambaram در مسابقات مقدماتی 1 مسابقات IPL 2023 به مصاف چنای سوپر کینگز خواهد رفت. مدافع عنوان قهرمانی در آخرین بازی مرحله لیگ خود با شش ویکت رویال چلنجرز بنگلور را شکست داد و با 20 امتیاز به عنوان صدر جدول پایان داد. از سوی دیگر، تیم تحت رهبری MS Dhoni با پیروزی 77 ران مقابل دهلی کپیتالز در رده دوم جدول امتیازات قرار گرفت. این یک رویارویی جالب خواهد بود زیرا هر دو تیم بهترین تلاش خود را برای پایان دادن به فینال خواهند داشت.

در این فصل، گجرات تایتانز در Chepauk بازی نکرده است، که در طول هفت بازی خانگی CSK رفتار منحصر به فردی از خود نشان نداده است و این باعث شد که سرمربی تیم استفن فلمینگ نسبت به آنچه انتظار می رود نگرانی ایجاد کند.

چیزی که این نبرد را جالب‌تر می‌کند، این واقعیت است که GT تیمی است که به نظر می‌رسد به نمونه‌ای از آنچه که CSK در تمام این سال‌ها در IPL بوده است، نزدیک‌تر است.

این احتمال وجود دارد که جاشوا لیتل ایرلندی به جای داسون شاناکا به بازی XI بازگردد و سای کیشور به جای یاش دیال بیاید، که هنوز پس از حمله پنج ششم به او توسط هم دولتش رینکو سینگ، اعتماد به نفس خود را پس نگرفته است.

برای CSK، یک شروع خوب توسط کرک جفت دوون کانوی و روتوراج گایکواد مهم خواهد بود. اما در Chepauk، حتی Ajinkya Rahane می‌تواند به یک عامل تبدیل شود، در حالی که Shivam Dube دوست دارد به 33 شش‌شش برای فصل اضافه کند.

XI پیش بینی شده CSK در مقابل GT:روتوراج گایکواد، دوون کانوی، آجینکیا رهانه، امباتی رایودو، شیوام دوبه، معین علی، راویندرا جادجا، ام اس دونی (ج/هفته)، دیپاک چهار، توشار دشپانده، ماهیش تیکشانا (زیر تاثیر: متیشا پاتیرانا)

XI پیش بینی شده GT در مقابل CSK: وریدیمن ساها (هفته هفته)، شوبمن گیل، هاردیک پاندیا (ج)، سای سودارسان/ویجی شانکار، دیوید میلر، راهول تواتیا، رشید خان، نور احمد، محمد شامی، محیط شارما، یاش دیال (زیر ضربه: جاشوا لیتل)

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله