“گاهی باید…”: برداشت صادقانه پریتوی شاو در نیم قرن برای DC در مقابل PBKS

بازیکن درجه یک، Rilee Rossouw، موجو خود را برای ضربه زدن به IPL پنجاه ساله خود پیدا کرد، در حالی که پایتخت دهلی سرانجام به مهمانی آمد تا 213 برای دو نفر را در برابر پنجاب کینگز، در دارمسالا در روز چهارشنبه در دارمسالا ارسال کند. دهلی کپیتالز که قبلاً از مسابقه پلی آف خارج شده بود، شروعی عالی داشت و پریتوی شاو در بازگشت خود پس از نزدیک به یک ماه، امتیاز 54 را شکست. شاو که آخرین حضور خود را در IPL این فصل در برابر نایت رایدرهای کلکته در 20 آوریل انجام داد، به فرم بازگشت و 50 توپ 35 توپ را ارسال کرد که اولین بار در 13 اینینگ IPL بود.

شاو در مسیر ضربه 38 توپی خود (7×4، 1×6) از رابادا ضربات بدن خود را مهار کرد و به همراه کاپیتانش دیوید وارنر (46 از 31b؛ 5×4، 2×6) بهترین شروع فصل خود را داشتند.

“قطعاً، پس از مدت ها (احساس خوب). گاهی اوقات باید برای آن سخت تلاش کنید. این مسابقه بود، من باید سخت کار می کردم، بعداً اعتبار را دریافت می کنید. به خوبی به چوب می آید. توپ جدید کمی درز می کند. اما این یک ویکت خوب برای ضربه زدن است. شبنم وجود دارد. قبل از شروع بازی نیز شبنم وجود داشت. همینطور است. اگر شکاف را پیدا کردید، به خوبی در امتداد زمین پیش می رود.” “این (انگشت) درد می کند، اما مطمئن هستم که خوب خواهم شد.”

این دو یک جایگاه افتتاحیه 94 دونی را گرد هم آوردند که بالاترین سطح آنها در این فصل بود قبل از اینکه Rossouw با اولین IPL پنجاه خود که با 25 توپ بیرون آمد، مسئولیت مراحل را بر عهده گرفت.

روسوو زمانی که هم تیمی آفریقای جنوبی خود را با یک 6 درازمدت به مدار زمین فرستاد.

او آن را با یک مرز و سپس یک پیک آپ عالی شش روی پای مربعی عمیق دنبال کرد، زیرا از آنجا به بعد هیچ نگاهی به آفریقای جنوبی وجود نداشت.

رابادا از سه اور خود 36 گل دریافت کرد، در حالی که سام کوران 2/36 را گرفت.

از یک آرام 6 بدون باخت در دو اور، دی سی بدون از دست دادن یک ویکت در پاورپلی به 61 رسید و وارنر و شاو بالاترین شراکت افتتاحیه خود را در این فصل پس از انتخاب PBKS به کاسه انجام دادند.

این دومین موردی بود که دی سی در این فصل ویکتی را در پاورپلی از دست نداد.

دی سی زمانی شروع شد که وارنر قبل از بازی با رابادا، کوران را برای مرزهای پشت سر هم شکست داد.

شاو قبل از اینکه وارنر با دو شش در سه توپ در یک 17 ران اوور به مصاف پیسر آفریقای جنوبی برود، رابادا را به یک مرز کشید.

در حالی که وارنر و شاو در مقابل بولرهای پنجاب قرار گرفتند، آن‌ها به 50 نفر رسیدند.

هیچ چیز به نفع PBKS در روز چهارشنبه انجام نشد، راهول چهار یک نفر را کنار گذاشت تا به وارنر در 39 مهلت دهد. استرالیا با یک شکار دیدنی توسط Shikhar Dhawan به پایان رسید، اما در آن زمان DC در مجموع بیش از 200 نفر بود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله