“کینه، عصبانیت، منفی…”: آخرین استوری اینستا ویرات کهلی باز هم گمانه زنی ها را برانگیخت

در حالی که ویرات کوهلی یکی از دونده های برتر در IPL 2023 بوده است، مبادلات او در زمین نیز بسیار مورد بحث قرار گرفته است. تبادل گرم عمده ای که او با مربی لاکنو سوپر جاینتز، گوتام گامبیر و پیسر نوین الحق در طول و بعد از یک مسابقه داشت، به یک رویداد تبلیغاتی بسیار تبدیل شد. اگرچه بیش از یک هفته از وقوع این حادثه می گذرد، پست های مرموز هر دو طرف گمانه زنی ها را ادامه داده است. چند روز پس از صحنه‌های زشت بازی لاکنو سوپر جاینتز و رویال چلنجرز بنگلور در لیگ برتر هند (IPL) 2023، ناوین پیسر LSG یک پست مرموز در اینستاگرام منتشر کرد که ظاهراً برای تبادل گرمی که اخیراً این دو داشته‌اند، به Virat Kohli می‌پردازد. ناوین با انتشار تصویری با گوتام گامبیر، طوفان دیگری را در شبکه های اجتماعی به راه انداخت. این پست همچنین نظری را از مربی LSG Gambhir دعوت کرد.

ناوین در توضیح این عکس در اینستاگرام نوشت: “با مردم آنطور که دوست دارید با شما رفتار شود. با مردم همانطور که می خواهید با شما صحبت شود #با (اموجی بز) صحبت کنید.” گامبیر در واکنش به این پست نوشت: “هیچکسی که هستی باش!! “هرگز تغییر نکن”.

سپس در طول مسابقه RCB مقابل MI، نوین دوباره یک استوری در اینستا با عنوان: “انبه های شیرین” منتشر کرد. او همچنین تصویری را منتشر کرد که نشان می داد در حال تماشای بازی MI-RCB است.

حالا کهلی استوری اینستاگرامی منتشر کرده است که ویدیویی از کوین هارت بازیگر آمریکایی دارد و در آن نوشته شده است: «کلمات». پیام موجود در این ویدیو بسیار قوی است و کاربران رسانه های اجتماعی این پست را با تبادلات درون میدانی وی مرتبط می کنند.

پست های جدید  "شروع با من...": خودانتقادی روهیت شارما پس از باخت مهیب MI به CSK در IPL 2023

مهم نیست که چقدر احساسات یا صدمه دیده اید، زندگی باید ادامه داشته باشد. برای همیشه. بنابراین، کینه و عصبانیت و منفی بافی، من برای آن وقت ندارم.” می توان شنید که کوین هارت در آن ویدئو می گوید.

anhu4l08

این پست در رسانه های اجتماعی صحبت کرد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله