کاپیتان CSK MS Dhoni با موفقیت تحت عمل جراحی زانو در بمبئی قرار گرفت: گزارش

مصدومیت MS Dhoni از زانوی چپ او را در طول IPL 2023 دچار مشکل کرد.© توییتر

ماهندرا سینگ دونی، کاپیتان سابق هند، روز پنجشنبه با موفقیت در بیمارستان بمبئی تحت عمل جراحی زانوی چپ قرار گرفت. دونی، که سوپر کینگز چنای را به پنجمین عنوان IPL خود هدایت کرد، پس از فینال روز دوشنبه از احمدآباد به بمبئی پرواز کرده بود و با جراح معروف ارتوپد ورزشی، دکتر دینشو پاردیوالا، که او نیز در پنل پزشکی BCCI است و تعدادی جراحی انجام داده بود، مشورت کرد. برترین بازیکنان کریکت هند، از جمله ریشابه پنت.

“بله، دونی روز پنجشنبه یک عمل جراحی موفقیت آمیز زانو در بیمارستان کوکیلابن بمبئی انجام داده است. حال او خوب است و یکی دو روز دیگر مرخص خواهد شد. او قبل از شروع توانبخشی گسترده اش چند روز استراحت می کرد. اکنون اینگونه است. یک منبع نزدیک به مدیریت CSK در شرایط ناشناس به PTI گفت: انتظار داشت که او زمان کافی برای آمادگی برای بازی در IPL بعدی داشته باشد.

دونی تمام فصل را با تسمه‌های سنگین روی زانوی چپ خود بازی کرده بود و در حالی که در حین نگه‌داشتن ویکت کاملاً خوب به نظر می‌رسید، در برخی مواقع به عنوان شماره 8 پایین می‌آمد و هنگام دویدن بین ویکت‌ها به عنصر خود نگاه نمی‌کرد.

روز چهارشنبه، کاشی ویسواناتان، مدیرعامل CSK، گفته بود که آیا دونی می‌خواهد تحت عمل جراحی قرار گیرد، کاملاً درخواست کاپیتان نمادین خواهد بود.

بعد از فینال IPL، دونی گفته بود: “اگر شرایطی را دیدید، بهترین زمان برای اعلام بازنشستگی است. چیزی که برای من آسان است تشکر و بازنشستگی است. اما کار سخت این است که 9 ماه سخت کار کنید و سعی کنید یک فصل دیگر IPL را بازی کنید. بدن باید تحمل کند. اما میزان عشقی که من از طرفداران CSK دریافت کردم، هدیه ای برای آنهاست که یک فصل دیگر بازی کنند.

“آنگونه که آنها عشق و احساسات خود را نشان داده اند، این کاری است که باید برای آنها انجام دهم. این آخرین بخش از حرفه من است. از اینجا شروع شد و تمام خانه نام من را می خواند. در چنای هم همینطور بود، اما خوب است که برگردم و هر کاری که می توانم بازی کنم. نوع کریکتی که بازی می کنم، آنها احساس می کنند که می توانند آن کریکت را بازی کنند. هیچ چیز متعارفی در مورد آن وجود ندارد و من دوست دارم آن را ساده نگه دارم.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله