کارلو آنچلوتی به بازیکنان خسته قبل از دیدار منچستر سیتی استراحت می دهد

عکس فایل وینیسیوس جونیور و رودریگو وینگرهای رئال مادرید.© AFP

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید روز جمعه گفت که به بازیکنان “خسته” برای دیدار روز شنبه مقابل ختافه در لیگ استراحت می دهد، زیرا تیمش برای دیدار حساس خود در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با منچسترسیتی آماده می شود. مادرید برای بازی برگشت چهارشنبه آینده به انگلیس سفر می کند که بازی رفت این هفته در سانتیاگو برنابئو با تساوی 1-1 به پایان رسید. آنچلوتی برنده توپ طلا، کریم بنزما، رودریگو گوس و دیوید آلابا را به عنوان بازیکنانی که در حال راه رفتن زخمی و مشکوک در بازی مقابل ختافه هستند، نام برد.

آنچلوتی گفت: “ما هنوز در مورد بازیکنانی که سه شنبه ناکامی را انجام دادند و هنوز بهبود نیافته اند، شک داریم.”

“(فرلند) مندی و (دنی) سبایوس باز خواهند گشت، آنها می توانند فردا بازی کنند.

من ریسک نمی‌کنم زیرا بازیکنان تازه‌ای داریم، اما این یک بازی بسیار سخت در برابر حریفی خواهد بود که در حال مبارزه با سقوط است.

آنچلوتی اضافه کرد که نمی‌دانست وینیسیوس جونیور، گلزن رئال مادرید مقابل سیتی، بازی را آغاز می‌کند یا خیر، اما او به میدان خواهد رفت.

او گفت: «بازیکنانی که شک دارند بازی نمی‌کنند و آنهایی که بازی می‌کنند زمان دارند تا ریکاوری کنند.

با این حال، این ایتالیایی اصرار داشت که ترکیبی “رقابتی” در برابر ختافه در بازی‌ای که مادرید باید برنده شود تا امیدی به تغییر کلی بارسلونا، پیشرو فراری داشته باشد، به میدان خواهد آورد.

آنچلوتی پیشنهاداتی مبنی بر اینکه سایر باشگاه‌ها در نبرد سقوط ممکن است از بازی مادریدی با یک تیم ضعیف احساس ناراحتی کنند را رد کرد.

او گفت: “ما فردا با بهترین تیم ممکن برنده خواهیم شد.”

سعی می کنم بازیکنان خسته را حفظ کنم اما آنهایی که در دسترس هستند بازی خواهند کرد.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله