“کارفرمای قدیمی من…”: قاضی “مخزن کوسه” امان گوپتا درسی از سوراو گانگولی، ویرات کوهلی دست دادن

سوراو گانگولی، مدیر کریکت دهلی کپیتالز، و ویرات کوهلی، ستاره رویال چلنجرز بنگلور، در جریان بازی اول دو تیم در IPL 2023 حدس و گمان های کافی را برانگیختند. این دو ستاره که هر دو کاپیتان های سابق هند هستند، تکان نخوردند. دست بعد از آن مسابقه این به گمانه زنی منجر شد که همه چیز بین این دو خوب نبود، به ویژه با توجه به اینکه کوهلی کاپیتانی خود را در هند از دست داد زمانی که گانگولی رئیس BCCI بود. با این حال، دو بازیکن بزرگ پس از بازی روز شنبه تیم های خود، با دست دادن به همه گمانه زنی ها پایان دادند. عکس و فیلم دست دادن در فضای مجازی منتشر شد.

قاضی «مخزن کوسه»، امان گوپتا، که یکی از بنیانگذاران سبک زندگی boAt است، درسی متفاوت از تصویر پیدا کرد.

“این منظره ای است که نمی توانید آن را ببینید! بعضی ها این را می بینند که گانگولی در حال احترام متقابل به کوهلی و کوهلی است. با دقت، برخی مارک های نمادین JBL و boAt را می بینند. چیزی که من می بینم این است که “کارفرمای قدیمی من (JBL) به من می گوید امان گوپتا در توییتی نوشت که boAt به خوبی کار می کند

مبارز باتجربه و قدرتمند، که در همه جا مورد احترام است، نماینده JBL است، و شورشیان تهاجمی و جوان، رهبر روز، نماینده boAt. رقابت همیشه برای مصرف کنندگان خوب است. رقبا می توانند به یکدیگر احترام بگذارند و بهترین ها را از هر کدام به ارمغان می آورند. ایجاد محصولات بهتر برای همه، هر روز.”

مربی سابق هند، راوی شاستری، روز دوشنبه به ویرات کوهلی توصیه کرد که نباید پس از شروع بازی، سرعت اینینگ های خود را کاهش دهد زیرا رویکرد مستمر او در “عمق خفاش” بحثی را برانگیخت که اگر چنین سبک ضربه زدن برای کریکت T20 مناسب است.
رویکرد کوهلی پس از اینکه شنبه شب در فیروز شاه کوتلا در یک بازی باخت مقابل دهلی کپیتالز، 55 توپ از 46 توپ زد، زیر سوال رفت.

این ششمین امتیاز پنجاه به علاوه او در فصل بود، اما سرعت بازی او احتمالاً 20 ران دیگر برای تیم هزینه داشت.

شاستری در پاسخ به این سوال که آیا عملکرد ضعیف RCB، کوهلی را مجبور به بازی عمیق می‌کند، به ESPNcricinfo گفت که ابر ستاره هندی نیازی به نگرانی در مورد شکل سایر ضربات ندارد.

“وقتی سرعت را به دست آوردید، تغییر نکنید، نگران دیگران نباشید. این پیام من به ویرات خواهد بود. بگذارید آنها کار خود را انجام دهند. در یک بازی T20، شما به این تعداد batsmen نیاز ندارید. اگر هستید. داغ همینطور ادامه بده. مثال اصلی آن فیل سالت بود. نحوه ضربات زدن او را دیدی. یک بار که وارد شیار شد رهایش نکرد.

“این فشار را از روی سایر بات‌زن‌ها برداشت. با این حال، حتی آنها هم چکش می‌زدند که آیا مارش باشد یا روسو. بنابراین این چیزی است که از دیدگاه ویرات وجود دارد. اگر او شروع به کار کرد، سرعت خود را تغییر ندهید، سعی کنید شاستری با اشاره به بازی فیل سالت که 87 گل از 45 توپ برای دهلی به دست آورد، گفت.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله