ژیرو در مسابقه چهار تاپ هت تریک برای آک میلان زد

اولیویه ژیرو هت تریک کرد در حالی که آث میلان شنبه 5-1 سمپدوریا را شکست داد تا امیدهای صعود به چهار تیم برتر سری آ را زنده نگه دارد. با وجود تحقیر 5-1 خانگی مقابل بولونیا در اولین بازی روز، امیدهای کم کرمونز برای بقا را نیز زنده نگه داشت. میلان به سه شکست متوالی، از جمله دو شکست در سن سیرو مقابل اینتر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، با پیروزی قاطع بر یک تیم مرده آخر جدول پایان داد.

رافائل لیائو بعد از 9 دقیقه میلان را پیش انداخت.

پس از اینکه فابیو کوالیارلا 40 ساله با گل 182 سری آ در دوران حرفه ای خود پاسخ داد، اما اولین گل در این فصل، یک کهنه کار دیگر به نام ژیرو هدایت این تیم را برعهده گرفت.

بازیکن 36 ساله فرانسوی در دقیقه 23 با ضربه سر میلان را پیش انداخت. او یک ضربه پنالتی دقیقه 29 را پس از خطای لائو به گل تبدیل کرد.

براهیم دیاز در دقیقه 63 یک چهارم را به ثمر رساند. پنج دقیقه بعد ژیرو در یک مسابقه کشتی با برام نویتینک پیروز شد و سپس توپ پرنده را به خانه برگرداند زیرا هر دو مرد روی زمین افتادند.

میلان با یک امتیاز کمتر از لاتزیو که یکشنبه به اودینزه می رود و دو امتیاز پس از اینتر که به ناپولی قهرمان سفر می کند، جایگاه پنجم را به دست آورد. آخر هفته آینده، میلان با یوونتوس رده دومی دیدار خواهد کرد.

آتالانتا با شکست دادن ورونا برای مدت کوتاهی پنجم شد.

پست های جدید  IPL 2023: کاپیتان هندی بمبئی، روهیت شارما، رکورد ضربتی ناخواسته در برابر پادشاهان پنجاب ایجاد کرد

دارکو لازوویچ در دقیقه 11 باعث برتری تیم میهمان شد.

داوید زاپاکوستا قبل از نیمه تمام برای آتالانتا پاسخ داد اما بازی در دقیقه 53 بی‌احتیاطی با دروازه‌بان میهمان لورنزو مونتیپو که سعی کرد کرایف را در محوطه شش قدم خود بچرخاند، تغییر کرد و شکست خورد.

توپ از روی پای او که ایستاده بود به سمت ماریو پاسالیچ پرتاب شد و او آن را به تور دروازه زد.

راسموس هوجلوند با انفجار یک سوم به مقاومت پایان داد.

ورونا با تفاضل گل در مکان های سقوط پس از اسپتیا باقی ماند. این زوج 6 امتیاز از کرمونز جلوتر هستند که دو بازی مانده به پایان دارند اما علیرغم دفاع بدشان زنده ماندند زیرا در خانه توسط بولونیا شکست خوردند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله