ژست Virat Kohli برای Suraykumar Yadav این است که چرا کریکت را “بازی جنتلمن” می نامند. تماشا کردن

ویرات کوهلی در کانون چند حادثه قابل اجتناب در لیگ برتر هند (IPL) 2023 بوده است، با دعوای او با نوین الحق و گوتام گامبیر که طوفان های متعددی را در رسانه های اجتماعی به راه انداخت. با این حال، ژست مستحکم رویال چلنجرز بنگلور در تایید درخشش سوریاکومار یاداو در روز سه شنبه شایسته تشویق است. Yadav با 83 توپ از 35 توپ در روز سه‌شنبه، هندی‌های بمبئی، رویال چلنجر بنگلور را با شش ویکت شکست داد و این تیم را از هشتم به سوم جدول IPL رساند. کوهلی، درست مانند میلیون‌ها طرفدار کریکت دیگر، از ضربه سوریا در هیبت بود.

سوریاکومار در تعقیب 200 تا برنده شد، در حالی که بمبئی با 21 توپ در استادیوم وانکهده به خانه رفت، 140 توپ را با نهال وادهرا، که 52 گل شکست ناپذیر به دست آورد، قرار داد.

ششمین برد بمبئی در 11 مسابقه، مبارزات متزلزل آنها را احیا کرد، زیرا قهرمانان پنج دوره برای صعود به مرحله پلی آف هدف قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر را دارند. علیرغم اینکه در تیم بازنده بود، کوهلی شجاعت داشت که عملکرد حریف خود را که به تنهایی بازی را از RCB گرفت، تصدیق کند.

در اینجا نحوه اعتراف کوهلی به ضربه تاول آور سوریا آمده است:

ضربه برق آسای سوریاکومار با شش شش ها بهترین امتیاز IPL او بود و نتیجه 199-6 بنگلور را پس از اینکه کاپیتان فاف دو پلسیس (65) و گلن ماکسول (68) در اولین اینینگ روشن کردند، مجموعاً کوچک جلوه داد.

پست های جدید  Manoj Dasarathan Advances با سخت پیروزی دور دوم در Ajay Rastogi Memorial-All India Open Snooker Championship 2020 2020

“او یکی از بهترین هاست، نه؟” دو پلسیس که با 576 دوش در جدول بتینگ مسابقات پیشتاز است، درباره سوریاکومار گفت.

“وقتی او شروع به کار می کند واقعاً دشوار است. گزینه های زیادی که نمی توانید او را ببندید. یکی از بزرگان بازی در حال حاضر.”

سوریاکومار که قبل از رسیدن به فرم، شروع بدی در فصل داشت، گفت: “از نظر تیم بسیار مورد نیاز است. من بسیار خوشحالم که چنین بازی خانگی را بردم.”

بازکننده، ایشان کیشان، ضربه سریع 42 را زد، اما بمبئی به 52-2 سقوط کرد، زمانی که کاپیتان روهیت شارما برای افزایش افت ضربه ای خود، 7 سقوط کرد.

با این حال، سوریاکومار و وادهرا چپ دست به زودی تعقیب را احیا کردند و حمله را به سمت مخالفان بردند.

سوریاکومار پس از تثبیت، وارد زندگی شد تا در 26 توپ به 50 توپ خود برسد و با یک رشته شش و چهار توپ را حفظ کرد.

سوریاکومار در حالی سقوط کرد که تیمش به هشت تیم دیگر برای برد نیاز داشت و تیم دیوید برای یک اردک بیرون آمد، اما وادهرا به شش برنده ضربه زد تا پنجاه خود را بالا ببرد و تعقیب را تمام کند.

با ورودی های AFP

موضوعات ذکر شده در این مقاله