چگونه وارون چاکراوارتی خفگی SRH را برای بیرون کشیدن KKR از آرواره های شکست ایجاد کرد

رویارویی نایت رایدرز کلکته و سان رایزرز حیدرآباد در لیگ برتر هند (IPL) در روز پنجشنبه شاهد پیروزی تماشایی بازیکنان نیتیش رانا بود که در مقطعی از بازی بعید به نظر می رسید. تنها به 38 دویدن در 5 اور پایانی، سان‌رایزرها به معنای واقعی کلمه در تعقیب و گریز خفه شدند، همه اینها به لطف اجرای جادویی بولینگ وارون چاکراوارتی. اسپینر کهنه کار، که وظیفه دفاع از 8 ران در فینال بازی را بر عهده داشت، به شایستگی به عنوان بهترین بازیکن مسابقه انتخاب شد.

با عبدالصمد و بوونشوار کومار در وسط، سانرایزرز برای پیروزی در مسابقه به 9 دوش از فینال اوور نیاز داشت. با این حال، چاکروارتی تنها 3 ران از 6 توپ را از دست داد، در حالی که ویکت صمد را نیز انتخاب کرد تا شوالیه سواران یک برد 5 ران به دست آورد.

ضربان قلب من در آخرین اور 200 بود، اما می‌خواستم آنها به قسمت طولانی‌تری از زمین برسند. توپ خیلی در حال لغزش بود و بهترین شرط من این بود که طرف بلندتر باشد و این تنها امید من بود. من برای 12 دوش رفتم، مارکرام 2 چهار ضربه به من زد و بازی به این ترتیب پیش می رود.”

این فقط فینال نیست که چاکراوارتی نایت رایدرها را به بازی بازگرداند. او در مجموع 3 اور در هنگام مرگ انجام داد که دو اور دیگر اورهای 16 و 18 بودند. در آن دو اور نیز، چاکروارتی برای ضربه زدن بسیار سخت بود. اسپینر اسرارآمیز تنها 9 دوش را در آن دو اور به طور تجمعی ارائه داد و با ارقام کلی 1/20 در 4 اور به پایان رسید.

وارون در مورد تغییراتی که در بولینگ خود ایجاد کرده است، بعد از بازی گفت: “سال گذشته حدود 85 کیلومتر بر ساعت بولینگ می‌کردم، چیزهای زیادی را امتحان می‌کردم و متوجه شدم که باید روی انقلاب‌هایم کار کنم و روی آن کار کردم. “

تعقیب 38 دوش از 30 توپ برای هیچ تیمی در هر سطح مشخصی درخواست بزرگی نبود. اما، وارون چاکروارتی با سه اور اقتصادی خود در هنگام مرگ، به معنای واقعی کلمه باعث خفه شدن Sunrisers حیدرآباد شد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله