“چگونه می تواند LBW باشد؟”: ستاره سابق هند از DRS در مورد اخراج روهیت شارما سوال می کند

وصله لاغر روهیت شارما کاپیتان هندیز بمبئی (MI) با خفاش یکی از نکات صحبت در فصل جاری لیگ برتر هند (IPL) بوده است. در جریان بازی روز سه شنبه مقابل رویال چلنجرز بنگلور (RCB)، روهیت یک بار دیگر نتوانست با خفاش کمک کند. او در 7 (8) توسط Wanindu Hasaranga در پنجمین اوور تعقیب 200 ران MI اخراج شد. با این حال، او پس از یک تصمیم بحث برانگیز از داور سوم، پس از تماس DRS از RCB، کنار رفت.

ارسال هاسارانگا به روهیت روی پد سمت چپ او برخورد کرد و اسپینر RCB با صدای بلندی درخواست کرد که توسط داور داخل زمین رد شد.

با این حال، RCB به سرعت تصمیم را به چالش کشید و ردیابی توپ سه قرمز را نشان داد. در حالی که داور داخل زمین باید تماس اولیه خود را تغییر می داد، محمد کایف، مهاجم سابق هند از تماس DRS پس از اخراج روهیت گیج شد.

کایف در توییتی نوشت: “سلام DRS، یه تودا جیادا ناهی هو گایا؟ چطور میتونه lbw باشه؟”

روهیت پس از اخراجش در مقابل RCB، یک رکورد ضربه زدن ناخواسته به نام خود ثبت کرد.

ضربه روهیت پنجمین امتیاز تک رقمی متوالی او در IPL 2023 بود که برای اولین بار در حرفه IPL خود این رکورد ضربه زدن ناخواسته را ثبت کرد. او در چهار اینینگ قبلی خود قبل از این، امتیازهای 2،3،0 و 0 داشت.

بدترین عملکرد قبلی او در IPL 2017 بود که در چهار بازی اول فصل تیمش به دلیل 3،2،4 و 0 اخراج شد.

پست های جدید  وکیل کیفری تهران {بهترین وکیل متخصص دعاوی کیفری}

این فصل IPL در حال تبدیل شدن به بدترین فصل او به عنوان خمیر است. او در 11 مسابقه تنها 191 دوش با میانگین 17.36 و نرخ ضربه 124.84 به ثمر رسانده است. او تا کنون یک نیم قرن را در این مسابقات ثبت کرده است که بهترین امتیاز آن 65 است.

MI بازی را با هفت ویکت برد.

(با ورودی های ANI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله