چه کسی جایگزین KL Rahul در تیم نهایی تست قهرمانی جهان هند خواهد شد؟ Sourav Ganguly صادقانه پاسخ می دهد

سوراو گانگولی، رئیس سابق هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) روز جمعه گفت که این بر عهده مربی کریکت هندی، راهول دراوید است که تصمیم بگیرد بازیکنی را که به جای کیل راهول در مسابقات جهانی تست قهرمانی جهان 2023 جایگزین می‌کند، انتخاب کند. KL Rahul در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که به دلیل مصدومیت از حضور در فینال آتی مسابقات جهانی تست (WTC) برابر استرالیا و باقی مانده لیگ برتر هند (IPL) محروم شده است. راهول بخشی از تیم 15 نفره تست هند بود که BCCI در 25 آوریل اعلام کرد.

گانگولی پیشنهاد کرد که رهانه در تیم حضور دارد، اما در نهایت، تصمیم گیری بهترین گزینه موجود به عهده دروید است. گانگولی به رسانه‌ها گفت: «راهول دراوید تصمیم می‌گیرد، رهانه آنجاست.

راهول هنگام به اشتراک گذاشتن یک به‌روزرسانی در مورد مصدومیت خود در اینستاگرام، تأیید کرد که قرار است روی ران خود تحت عمل جراحی قرار گیرد، که او را برای فینال آزمون قهرمانی جهان مقابل استرالیا در 7 ژوئن در The Oval محروم می‌کند.

“به روز رسانی – پس از بررسی دقیق و مشاوره با تیم پزشکی، به این نتیجه رسیدیم که به زودی تحت عمل جراحی روی ران خود قرار خواهم گرفت. تمرکز من روی توانبخشی و بهبودی خود در هفته های آینده خواهد بود. انجام این تماس دشوار است، اما من می دانم که این بهترین گزینه برای اطمینان از بهبودی کامل است. به عنوان کاپیتان تیم، من را عمیقاً ناراحت می کند که نمی توانم در این دوره حساس آنجا باشم. اما، مطمئن هستم که پسران به این مناسبت برمی خیزند و تلاش خواهند کرد. بهترین عملکرد مثل همیشه. من با همه شما از کنار زمین آنها را تشویق می کنم و هر بازی را تماشا می کنم. @lucknowsupergiants.”

“از اینکه ماه آینده در بیضی با تیم هند حضور نخواهم داشت، کاملا متاسفم. هر کاری از دستم بر بیاید انجام خواهم داد تا به لباس آبی بازگردم و به کشورم کمک کنم. این همیشه تمرکز و اولویت من بوده است. @indiancricketteam. من می خواهم از تک تک شما – هوادارانم، که به من قدرت بازگشت، مدیریت LSG و BCCI را به خاطر سرعت عملشان، و هم تیمی هایم برای حمایت بی دریغشان در این دوران سخت، به من قدرت دادند. تشویق و پیام های شما بسیار مهم است. به من انگیزه می دهد تا قوی تر و قوی تر از همیشه برگردم.” وی افزود: “در همین حال، قول می دهم همه شما را در جریان پیشرفتم قرار دهم و امیدوارم زودتر از زودتر به میادین بازگردم. چند روز گذشته بوده است. واقعاً سخت است، اما مصمم هستم که به اوج بروم. مصدومیت هرگز آسان نیست، اما مثل همیشه تمام تلاشم را می کنم. از حمایت و آرزوهای خوب شما متشکرم.”

کاپیتان LSG در بازی مقابل رویال چلنجرز بنگلور (RCB) در تاریخ 1 مه دچار مصدومیت شد. او در حالی که در اور دوم یک توپ را در میدان بیرونی تعقیب می کرد، ران خود را گرفت و سپس لنگان از زمین خارج شد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله