چه اتفاقی افتاد وقتی گوتام گامبیر با روهیت شارما قبل از Clash IPL 2023 ملاقات کرد. تماشا کردن

گوتام گامبیر و روهیت شارما در یک چت در لاکنو© توییتر

روهیت شارما و گوتام گامبیر، هم تیمی های سابق هند، پیش از درگیری بسیار مهم بین درگیری تیم IPL مربوطه خود در عصر سه شنبه، یکدیگر را ملاقات کردند و یکدیگر را در آغوش گرفتند. روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی، روز دوشنبه در ورزشگاه کریکت Bharat Ratna Shri Atal Bihari Vajpayee Ekana در لاکنو، به سراغ مربی غول‌های بزرگ لاکنو، گوتام گامبیر رفت و با یکدیگر دست داد.

گامبیر که در اوایل این فصل در اخبار مربوط به اپیزود مبادله داغ بین او و ویرات کوهلی بود، در ویدیویی که توسط توئیتر LSG منتشر شد، در حال شوخی و لبخند همراه با کاپیتان هندی روهیت شارما دیده شد.

هر دو تیم برای تثبیت جایگاه خود در پلی آف بازی خواهند کرد. LSG و MI در جدول امتیازات در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و این برخورد را هیجان انگیزتر می کند. MI با 14 امتیاز با هفت برد و پنج باخت در رده سوم قرار دارد. در حالی که LSG با 13 امتیاز، با 5 شکست و 6 پیروزی، کمی پشت سر MI قرار دارد.

MI تقویت خواهد شد زیرا آنها پس از پیروزی در برابر مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز با 27 ران در حال آمدن هستند. در این مسابقه سوریاکومار یاداو ضربه درخشان 103* را انجام داد.

LSG همچنین در بازی قبلی خود مقابل سان رایزرز حیدرآباد با هفت ویکت پیروز شد.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)