“چهره های جدید…”: پیش بینی عظیم راوی شاستری برای تیم ملی هند در جام جهانی 2024 T20

سرمربی اسبق هند، راوی شاستری، انتظار دارد تعدادی چهره جدید در ترکیب تیم ملی هند در جام جهانی T20 در سال آینده حضور داشته باشد و هاردیک پاندیا، کاپیتان این تیم، “حرف بزرگی” در مسائل انتخابی داشته باشد. در حالی که افرادی مانند روهیت شارما، کاپیتان تست و ODI و ویرات کوهلی هنوز در طرح T20 باقی مانده اند، روند حذف تدریجی پس از خروج ناامیدکننده از نیمه نهایی در دیدار جهانی سال گذشته در استرالیا آغاز شده بود. شاستری به ESPN Cricinfo گفت: “من فکر می کنم آنها (در جهت جدیدی نگاه خواهند کرد).

“جام جهانی T20 در راه است و استعدادهای زیادی در بین جوانان وجود دارد. IPL امسال، ما استعدادهای جدیدی را دیدیم. چهره های جدیدی وجود خواهد داشت نه یک تیم جدید. او (هاردیک) در حال حاضر کاپیتان هند است، بنابراین او ادامه خواهد داد مگر اینکه آمادگی لازم را داشته باشد.”

شستری احساس می کند که درست مانند جام جهانی 2007، زمانی که هند با تیم نسبتاً جدیدی پر از جوانان زیر نظر ماهندرا سینگ دونی به میدان رفت، در تورنمنت آینده نیز همین اتفاق خواهد افتاد.

اکنون آنها مسیر جام جهانی 2007 T20 را می روند و استعدادها را شناسایی می کنند، و او (HP) انتخاب بزرگی خواهد داشت و ایده هایش متفاوت خواهد بود و IPL بازی می کرد و بسیاری از بازیکنان دیگر را به عنوان کاپیتان IPL می دید.

او افزود: “بدیهی است که او کسی است که این بچه ها را به پارک می برد، نه هیچ کس دیگری، بنابراین به هر چیزی که او می گوید باید اهمیت داده شود.”

پست های جدید  سقف متحرک روف گاردن - عمران مدرن

اما شستری همچنین می‌خواهد همه اولویت‌ها مشخص باشند.

تا زمانی که جام جهانی ODI تمام شود، حتی به جام جهانی T20 فکر نکنید و پس از آن زمان کافی برای T20s خواهید داشت. تا آنجا که به هاردیک مربوط می شود، شستری او را در بهترین حالت تصمیم گیری خود در زمانی که آمادگی جسمانی دارد و از جلو هدایت می کند، می یابد.

او گفت: «او در مورد توانایی‌های خود کاملاً مطمئن است و این واقعیت که اکنون در شرایط مناسبی است، تفاوت بزرگی ایجاد می‌کند.

شاستری گفت که IPL بدون شک تعیین خواهد کرد که چگونه منابع T20 هند در سال آینده جمع آوری شود.

“من معتقدم که باید کاپیتان ایالت خود در Ranji باشد تا کاپیتان در مسابقات آزمایشی. به همین ترتیب IPL بزرگترین تورنمنت داخلی T20 شما است.

“این یک (پلتفرم) عالی برای آزمایش خلق و خوی یک جوان در برابر مخالفان خوب است. کیفیت (در مقایسه با SMAT یا Hazare) در اینجا بسیار بهتر است و شما همه اینها را در نظر می گیرید و می بینید که چه کسی کدام فرنچایز را رهبری می کند و چه کسی خوب عمل می کند.”

هاردیک حجم کار زیادی ندارد

کسانی که اتفاقات کریکت هند را می‌دانند، می‌دانند که پاندیای جوان ممکن است دیگر هرگز کریکت تست را بازی نکند، زیرا او باید پس از یک عمل جراحی بزرگ کمر، حرفه خود را حفظ کند.

از آنجایی که او اکنون دو فرمت (ODIs و T20Is) را پخش می کند، شستری احساس می کند که حتی اگر کاسه بزند، حجم کاری زیادی وجود نخواهد داشت.

پست های جدید  آزمون 1 نیوزیلند و غرب هند 1 ، روز 3: هند پس از جنگ برای زنده ماندن پس از حمله Swing Attack حمله نیوزلند ویران کرد

شاستری در پاسخ به این سوال که آیا حجم کار بولینگ پاندیا کلیدی خواهد بود، گفت: “واقعا نه و به شما خواهم گفت چرا.”

“اکتبر جام جهانی (ODI) است. آنها بعد از IPL هیچ کریکت بازی نمی کنند، احتمالاً 4-5 مسابقه. اینطور نیست که او سه فرمت بازی می کند. شاستری گفت: راهروی یک ماهه برای استراحت.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله