“چرا هستی…؟”: دیپاک چهار اتفاق IPL را به یاد می آورد زمانی که ام اس دونی پیسر را سرزنش کرد

عکس فایل دیپک چهار (سمت چپ) و ام اس دهنی.© BCCI

IPL 2019 یک سال موفقیت آمیز برای دیپاک چهار، ستاره وار چنای سوپر کینگز بود. او توسط CSK در IPL 2018 خریداری شد و فصل بعد او در مجموع 22 ویکت در 17 مسابقه با اقتصادی 7.47 انتخاب کرد. در حالی که چهار از نظر عملکرد فردی خود فصل را به خوبی به پایان رساند، یک اتفاق در طول دوره نیز باعث شد که او تقریباً از MS Dhoni بترسد. این مسابقه CSK مقابل پنجاب کینگز در استادیوم MA Chidambaram، چنای بود. در حالی که PBKS به 39 دوش در 12 توپ نیاز داشت، ثونی توپ را به چهار داد، که در شروع اوور دو تیراندازی پشت سر هم زد و با خشم کاپیتان CSK روبرو شد.

در طی مصاحبه اخیر، چهار لحظه ای را به یاد آورد که دونی او را سرزنش کرد و بعداً بازگشت خود را در اوور تصدیق کرد.

“سرفراز (خان) در حال ضربه زدن بود و من برای اولین بار در حال بولینگ در مرگ بودم. (دواین) براوو و شاردول (تاکور) بودند زیرا آنها نمی توانند با توپ جدید کاسه کنند. او (دهونی) عادت نداشت چهار به گاوراو کاپور در یکی از قسمت های صبحانه با قهرمانان گفت.

“مسابقه فشرده بود زیرا آنها در سه اور آخر به 40-42 (39) نیاز داشتند. من یک بولینگ آهسته تر زدم اما مچ پایم را پیچاندم. دوباره آن را امتحان کردم اما یک بار دیگر پرتاب کامل بود. داشتم فکر می کردم که “من من دو توپ بولینگ زده ام و شانس من به دست نمی آید. مرگ من به خاطر حرفه بولینگ تمام شده است. او به سمت من آمد و گفت: “تو باهوش رفتار می کنی. تو همه چیز را می دانی. چرا اینطوری بولینگ می کنی؟” و من به پایین نگاه می‌کردم و فکر می‌کردم که «این پایان کار من است.» اما در پنج توپ باقی‌مانده 5 دوش دادم و او بعد از مسابقه مرا در آغوش گرفت.»

علیرغم بولینگ دو پرتو در اوور، داوران به چهار کاسه اجازه دادند زیرا هر دو تحویل کندتر بودند. CSK بازی را با 22 ران برد ادامه داد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله