“چرا برو و وقتش را تلف کند؟”: ویرندر سهواگ هاردیک پاندیا را به دلیل قانون موهیت شارما منفجر می کند

تصمیم نهایی هاردیک پاندیا انتقادات زیادی را به همراه داشت© BCCI/Sportzpics

فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 به یک نمایش ورزشی تبدیل شد که راویندرا جادجا 10 دوش از دو توپ پایانی مسابقه به ثمر رساند و چنای سوپر کینگز را از بین برد. اوور نهایی مسابقه همه طبق برنامه برای GT پیش می رفت و موهیت شارما فقط 3 ران از 4 توپ اول دریافت کرد. با این حال، به نظر می رسد که ریتم این بازیکن کهنه کار پس از یک گفتگوی کوتاه با کاپیتان هاردیک پاندیا، که ویرندر سهواگ، بازیکن سابق کریکت هند از دیدن آن خشنود نبود، کمی متزلزل شده است.

سهواگ در یک گفتگو در Cricbuzz، هاردیک را به خاطر تصمیمش برای مداخله علیرغم اینکه Mohit موفق به اجرای کامل برنامه ها شده بود، مورد انتقاد قرار داد.

“وقتی کسی خوب بولینگ می‌کند و با یورک‌ها تحویل می‌دهد، چرا می‌روی و با او حرف می‌زنی؟ او می‌داند که خمیر به 10 از 2 نیاز دارد و باید با یورک‌ها بچسبد. پس چرا وقتش را تلف می‌کنی؟ Mohit برای دویدن مورد اصابت قرار می گرفت، سپس او می توانست برود و حرفی بزند، اما وقتی توپ گیر کار خود را انجام می دهد، شما می خواهید سریعاً کار را انجام دهید.

“همچنین ممکن است کاپیتان با نگرانی در مورد اینکه آیا کاسه‌باز می‌خواهد برای دو توپ آخر تغییراتی در زمین داشته باشد، آمده باشد. اما با این حال، اگر من آنجا بودم، مزاحم او نمی‌شدم.” سهواق بعد از بازی گفت.

سهوگ تنها کسی نیست که از تصمیم هاردیک انتقاد کرده است. حتی سونیل گاواسکار، اسطوره هند، از دیدن کاپیتان GT که بر ریتم توپ‌زن در چنین مرحله مهمی از بازی تأثیر می‌گذارد، ناامید شد.

نتیجه نهایی این بود که CSK برای پنجمین بار در تاریخ خود عنوان IPL را بالای سر برد در حالی که GT در دفاع از عنوان خود شکست خورد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله