«چرا با ترول‌ها آشفته می‌شویم؟»: پیام شدید ویرندر سهواگ برای IPL 2023 Centurion

به غیر از یک قرن به نام او، هری بروک آنطور که از او انتظار می رفت در لیگ برتر هند (IPL) 2023 عمل نکرده است زیرا Sunrisers Hyderabad او را به مبلغ 13.25 کرور INR خریده بود. پس از شروع بدی در حرفه IPL، بروک به کسانی که او را ترول می کردند پاسخ مناسبی برای یک قرن داد. اما، از آن زمان، فرم او یک بار دیگر از بین رفته است. پس از اینکه مرد انگلیسی از تیم SRH برای بازی مقابل راجستان رویالز کنار گذاشته شد، ویرندر سهواگ از بروک انتقاد کرد که چرا «ترولرها» را به سرش راه داده است.

بلافاصله پس از اینکه SRH در حال بازی XI در بازی پرتاب مقابل RR اعلام شد، سهوگ بروک را به خاطر اهمیت دادن به ترول ها بیش از آنچه که شایسته آنهاست، مورد سرزنش قرار داد. بازکننده سابق هند به جوان انگلیسی توضیح داد که نقش اصلی او چیست.

“چرا با ترول ها سر و کار دارید؟ چرا باید حتی به این نگاه کنید که چه کسانی شما را ترول می کنند یا از شما انتقاد می کنند یا از شما تعریف می کنند؟ کار شما این است که بیایید، سخت کار کنید، اجرا کنید و بروید. اگر می خواهید چیزی در رسانه های اجتماعی قرار دهید، پس پست کنید. پس از ارسال آن، به نظرات نگاه نکنید زیرا قطعاً بر ذهن شما تأثیر می گذارد. برای این منظور نیاز شما به حضور در فضای خود – تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی، معاشرت با دوستانتان است.”

سهواگ، مردی که زمانی با توییت‌های شوخ‌آمیز خود به شبکه‌های اجتماعی دست می‌زد، چند مورد مهم از دنیای اینترنت را به او داد که از بروک می‌خواهد آن‌ها را بپذیرد.

سهواق توضیح داد: “شبکه های اجتماعی برای تماشای چیزی نیست، بلکه تنها مکانی برای ارسال به روز رسانی است. از آنها نترسید. و اگر اجرا کنید، حتی کسانی که از شما ترول کرده بودید یا از شما انتقاد کرده بودید، اکنون از شما تمجید خواهند کرد.”

پیام سهوگ در پی اظهار نظری است که بروک پس از به ثمر رساندن اولین امتیاز IPL خود داده بود.

“بعد از چند بازی اول کمی به خودم فشار می آوردم. شما به شبکه های اجتماعی می روید و مردم شما را آشغال می خوانند. کمی به خودتان شک می کنید. من فقط با یک “من مهم نیستم” بیرون رفتم. ذهنیت امشب و خوشبختانه از بین رفت. تعداد زیادی از طرفداران هندی آنجا هستند که امشب می گویند “آفرین” اما آنها چند روز پیش مرا از کار انداختند. خوشحالم که می توانم آنها را ببندم، صادقانه بگویم، “بروک پس از بازی با نایت رایدر کلکته گفته بود.

با توجه به اینکه گلن فیلیپس، جانشین بروک، بازی برنده ای را در برابر رویالز انجام داد، بعید به نظر می رسد که بروک در بازی بعدی مقابل لاکنو سوپر جاینتز در روز شنبه به تیم SRH بازگردد.

اگر بازیکن جوان انگلیس فرصت های بیشتری به دست نیاورد، بعید است که فرنچایز فصل آینده او را حفظ کند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله