“چرا این آخرین سال او خواهد بود…”: در میان حدس و گمان در مورد آینده IPL MS Dhoni، انگلستان بزرگ می گوید که او “برای رفتن خیلی بزرگ است”

ام اس دونی همچنان قوی است و گریم سوان، اسپین بزرگ انگلیس، معتقد است دلیلی وجود ندارد که IPL 2023 به عنوان آواز کاپیتان برنده جام جهانی باشد. به طور گسترده تصور می شود که IPL در حال انجام آخرین باری است که Dhoni در عمل دیده می شود. گریم سوان، کارشناس IPL در جیو سینما، “هر بار که او به خفاش می رود، شش ها را می کوبد. اینکه چرا امسال “سال آخر” او خواهد بود، فراتر از من است. اگر او بخواهد به بازی ادامه دهد، می تواند هر کاری که دوست دارد انجام دهد.” ، گفت.

در کتاب‌های من، او با دستکش‌ها، با خفاش فوق‌العاده است و کاپیتانی‌اش هنوز هم بهترین در IPL است. فکر نمی‌کنم سال آخر او باشد، فکر می‌کنم او برای رفتن خیلی بزرگ است.»

سوان در پاسخ به سوالی درباره نمایش بی‌تفاوت سونیل نارین، قهرمان کلکته نایت رایدرز، گفت که او فقط مشکل اعتماد به نفس دارد و نباید این بازیکن ترینیدادی را «حذف کرد». او گفت: “فقط فکر می‌کنم او بدون اعتماد به نفس در حال بولینگ است. گاهی اوقات وقتی توپ بدی به ویکت می‌رسد، کمی شانس می‌آوری و دوباره احساس خوبی می‌کنی.”

سوان افزود: “من او را نمی نویسم. من همچنان او را در تیمم انتخاب خواهم کرد. وقتی شما (وارون) چاکروارتی و سویاش (شارما) به خوبی بولینگ می کنند، می توانند او (نارین) را کمی پنهان کنند.”

معرفی قانون “Impact Player” باعث شده است که IPL رکورد بیش از 200 مجموع را ثبت کند و Swann معتقد است که باید در سطح بین المللی، به ویژه در فرمت ODI، که بسیاری معتقدند در حال مرگ است، اجرا شود.

پست های جدید  "احترام عظیم": کولدیپ یاداو بازگشت ستاره پایتخت دهلی را می ستاید

قانون Impact Player، که برای اولین بار در کریکت داخلی هند به اجرا درآمد، به تیم ها اجازه می دهد تا هر یک از اعضای تیم یازده خود را در طول مسابقه جایگزین کنند. سوان گفت: “من آن را یک موفقیت می بینم و باید به کریکت بین المللی وارد شود، به ویژه در قالب 50 اور، زیرا برای زنده کردن آن نیاز به چیزی دارد.”

“این دیگر به T20s نزدیک نیست. من فکر می کنم که کار می کند. نباید فقط یک بازیکن از آنجا انتخاب شود، باید مانند نیمکت باشد، مثل اینکه در فوتبال شما 5 زیرمجموعه دارید و در هر زمانی می توانید فقط یک نفر را وارد کنید. من هرگز با آن مشکلی نخواهد داشت.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله