چرا آر اشوین در مقابل PBKS بازی نمی کند؟ کاپیتان RR سانجو سامسون توضیح می دهد

راجستان رویالز برای بازی لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل پنجاب کینگز، ضربه تلخی را متحمل شد و راویچندران اشوین، بازیکن همه کاره خیمه شب بازی را از دست داد. در زمان پرتاب، کاپیتان RR، سانجو سامسون، دلیل غیبت اشوین را توضیح داد، کسی که در این فصل یک بازیگر ثابت برای فرنچایز بوده است. سلطنتی ها در رقابت های پلی آف در موقعیت دشواری قرار می گیرند. حتی اگر قهرمانان سال 2008 یا PBKS موفق شوند در پایان شب دو امتیاز را به دست آورند، یک مکان پلی آف همچنان دور از دسترس آنها باقی می ماند. صلاحیت آنها به نتایج سایر تیم ها بستگی دارد. اما یک پیروزی امید آنها را برای صعود به پلی آف IPL زنده نگه می دارد.

سانجو سامسون، کاپیتان RR، در پرتاب گفت که آنها با توجه به شرایط کاسه بازی را انتخاب کرده اند. او همچنین فاش کرد که اشوین به دلیل اسپاسم کمر بازی را از دست داده است.

“ما کاسه خواهیم زد. با نگاهی به ابعاد و نگاه کردن به آنچه که در مسابقات نیاز داریم، بهتر است کاسه بازی کنیم. ما باید بازی را ببریم. سپس ببینیم بازی های دیگر چگونه پیش می روند. اگر می خواهید کریکت T20 خوب بازی کنید، باید بازی کنید. باید چیزها را فراموش کنیم. ما چهار تا پنج روز مرخصی داشته ایم. باید شرایط را درک کرد. ما چند تغییر داریم. تغییرات لحظه آخری. اشوین به دلیل اسپاسم کمر از دست می دهد.”

شیخار داوان، کاپیتان PBKS گفت هیچ تغییری در تیم وجود ندارد.

پست های جدید  ساچین تندولکار بلوز دوشنبه را با یک جلسه خنک کنار استخر تکان می دهد

“بازی گذشته، شبنم زیاد نبود. ضربه اول یا دوم، نباید زیاد تغییر کند. ما می آییم و از بازی لذت می بریم. سعی می کنیم بهترین ضربه خود را بزنیم. باید در 6 اور اول ویکت های بیشتری بگیریم. ما می توانیم بیشتر پول نقد داشته باشیم. ما با همان تیم بازی می کنیم.”

راجستان رویالز (بازیکن یازدهم): یاشاسوی جایسوال، جاس باتلر، سانجو سامسون (به همراه)، دودوت پادیکال، شیمرون هتمایر، ریان پاراگ، آدام زامپا، ترنت بولت، ناودیپ ساینی، ساندیپ شارما، یوزوندرا چاهال.

پادشاهان پنجاب (بازیگر یازدهم): شیخار داوان (ج)، پرابهسیمران سینگ، آتاروا تاید، لیام لیوینگستون، سام کوران، جیتش شارما (و)، شاهرخ خان، هارپریت برار، راهول چهار، کاگیسو رابادا، آرشدیپ سینگ.

با ورودی های ANI

موضوعات ذکر شده در این مقاله