چالش آواز ستارگان کریکت هند غربی، اعداد ضربه کرونز آریجیت سینگ. تماشا کردن

تصویر فایل خواننده معروف آریجیت سینگ

لیگ برتر هند به خاطر نمایش برخی از هیجان‌های میخ‌خورنده و لحظات خارق‌العاده کریکت که طرفداران را مجذوب خود می‌کند، مشهور است. لیگ غنی از پول بدون شک محبوب ترین تورنمنت T20 در جهان است زیرا بازیکنان از سراسر جهان را زیر یک سقف می آورد. این دوره دو ماه و نیم فرصتی را به کریکت بازان می دهد تا با بازیکنان خارجی تعامل و تیم شوند. اتفاق مشابهی در کمپ سوپر جاینتز لاکنو رخ داد، جایی که نیکلاس پوران، ویکت بان هند وست، در حال خواندن یک آهنگ هندی با هم تیمی LSG، کرونال پاندیا، دیده شد.

در ویدئویی که توسط LSG به اشتراک گذاشته شده است، پوران و کرونال در حال انجام یک بازی پرسش-پاسخ بودند که از هر دوی آنها پرسیده شد که چه کسی بهتر می تواند بخواند. پوران در پاسخ به این سوال گفت: من می توانم بخوانم اما آهنگ باید پخش شود. در ادامه پوران آهنگ «توم هی هو» آریجیت سینگ از فیلم «آشیکی ۲» را خواند.

بعدها ترانه «و ماهی» را از فیلم «کساری» خواند که آن هم آهنگ آریجیت است. Krunal نیز به او پیوست و آواز خواندن آنها طرفداران را کاملا تحت تأثیر قرار داد.

کرونال به عنوان کاپیتان اصلی LSG برای باقی مانده IPL 2023 منصوب شد، پس از اینکه کاپیتان معمولی آنها KL Rahul در جریان بازی مقابل رویال چلنجرز بنگلور از ناحیه پا آسیب دید.

از سوی دیگر، پوران نیز در این فصل تاثیرگذار بوده است زیرا تا اینجای کار با خفاش بازی خوبی داشته است. بهترین ضربه او در برابر RCB بود که در آن 62 ران تنها 19 توپ را شکست.

در مورد LSG، فرنچایز مستقر در لاکنو در حال حاضر با پنج برد از 11 مسابقه در رده چهارم جدول امتیازی ایستاده است. آنها اکنون برای بازی بعدی خود در روز شنبه مقابل سان رایزرز حیدرآباد به میدان خواهند رفت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله