پیام پنج کلمه ای ویژه آنوشکا شارما برای ویرات کوهلی پس از پیروزی IPL Ton در اینترنت

Virat Kohli در حال فعالیت برای RCB در طول IPL 2023© BCCI

ویرات کوهلی با یک ضربه درخشان همه را حیرت زده کرد تا رویال چلنجرز بنگلور را به مرحله مقدماتی پلی آف لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز پنجشنبه نزدیک کند. باتر ستاره هند ششمین قرن IPL خود را به شدت شکست داد، زیرا RCB با هشت ویکت سانرایزرز حیدرآباد را شکست داد. این یک ضربه خاص از کوهلی بود که بر تمام بول‌بازان SRH فرمانروایی کرد و با کاپیتان Faf du Plessis همکاری 100 ران دیگری را به هم پیوست. آنوشکا شارما بازیگر بالیوود و همسر کوهلی در محل برگزاری مراسم حضور نداشت اما پیامی ویژه برای او در شبکه های اجتماعی داشت.

او عکس هایی از دورهمی کهلی را در اینستاگرام منتشر کرد و توضیحی کوتاه اما شیرین داشت.

k96btp9g

هاینریش کلاسن قدرت ضربه‌های بزرگ خود را به نمایش گذاشت و شش شش شش و هشت چهار را در جریان ضربه 104 ران 51 توپی خود به ثمر رساند تا SRH را از 28 به 2 در اور پنجم به 186 برای پنج برساند.
اما کوهلی (100) برنامه های دیگری داشت زیرا او و دو پلسیس (71) به RCB کمک کردند تا هدف را با توپ شکوه خود در راه رسیدن به جایگاه افتتاحیه 172 دونده که بالاترین مشارکت فصل بود، تعقیب کند. چهار توپ خالی

پس از این پیروزی، RCB به دلیل نرخ خالص بهتر خود به رده چهارم صعود کرد، اگرچه آنها با هندی های بمبئی در 14 امتیاز مساوی هستند. با این حال، آنها باید در مسابقه بعدی خود پیروز شوند تا در ترکیب باقی بمانند زیرا Chennai Super Kings و Lucknow Super Giants در یک بازی مانده به پایان در 15 امتیاز هستند.

کوهلی در ناک 63 توپی خود چهار ماکسیمم و 12 چهار ضرب را زد، در حالی که دو پلسیس در ضربه 47 توپی خود 7 ضربه چهار و دو شش ضربه زد و آن دو در یک مسترکلاس تعقیب و گریز به پایان رسیدند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله