پلی آف IPL 2023: چگونه 4 مسابقه برتر تحت تاثیر قرار می گیرند اگر باران خراب شود بازی Kalkata Knight Riders vs Lucknow Super Giants

عکس فایل IPL trophy© BCCI

شوالیه سواران کلکته در روز شنبه در یک مسابقه حیاتی لیگ برتر هند (IPL) 2023 در باغ ادن در کلکته به مصاف سوپر غول‌های لاکنو می‌روند. هر دو تیم باید بازی را ببرند تا رویاهای پلی آف IPL 2023 خود را زنده نگه دارند و LSG جایگاه خود را در جمع 4 تیم برتر با پیروزی تضمین می کند در حالی که یک برد KKR را به 14 امتیاز می رساند و آنها باید برای صعود به نتایج دیگر وابسته باشند. به نفع آنها با این حال، مسابقه می تواند باران را تحت تاثیر قرار دهد و این احتمالات متعددی را باز می کند.

اگر مسابقه به دلیل باران رها شود، LSG با 16 امتیاز و بهترین نرخ اجرای خالص جدا از چنای سوپر کینگز و گجرات تایتانز که بالاترین جایگاه را دارد، در موقعیتی درخشان قرار می‌گیرد.

آنها عملاً واجد شرایط چهار تیم برتر خواهند بود و بسته به عملکرد CSK در برابر دهلی کپیتالز، شانس خوبی برای به پایان رساندن در 2 برتر خواهند داشت. از سوی دیگر، KKR از رقابت پلی آف خارج خواهد شد زیرا از 14 مسابقه 13 امتیاز خواهد داشت و این برای نیتیش رانا و شرکت کافی نخواهد بود.

رویال چلنجرز بنگلور باید در دیدار آخر خود مقابل گجرات تایتانز پیروز شود تا به امتیاز 16 امتیازی برسد و امیدوار باشد که نتایج دیگری به نتیجه برسد. با این حال، اختلال باران ممکن است خبر خوبی برای سرخپوستان بمبئی نباشد زیرا RCB دارای نرخ خالص اجرای بسیار بالاتری است. در صورتی که LSG، RCB و MI نیز در نهایت 16 امتیاز کسب کنند، طرف تحت رهبری روهیت شارما با نرخ خالص اجرا حذف خواهد شد.