پلی آف IPL 2023: اگر باران رویال چلنجر بنگلور و گجرات تایتانز را خراب کند، چگونه 4 مسابقه برتر تحت تأثیر قرار می گیرند

پلی آف IPL 2023: اگر باران رویال چلنجر بنگلور و گجرات تایتانز را خراب کند، چگونه 4 مسابقه برتر تحت تأثیر قرار می گیرند

سناریوهای صلاحیت IPL 2023 در صورتی که RCB در مقابل GT تحت تأثیر باران باشد© توییتر

بازی بین رویال چلنجرز بنگلور و گجرات تایتانز با توجه به لیگ برتر هند (IPL) 2023 بسیار مهم است زیرا نتیجه تعیین می کند که کدام تیم به پلی آف این رقابت ها راه پیدا می کند. در حالی که گجرات تایتان‌ها، چنای سوپر کینگز و لاکنو سوپر غول‌ها قبلاً جایگاه خود را در جمع 4 تیم برتر رزرو کرده‌اند، جایگاه نهایی هنوز برای گرفتن است. RCB هنوز در حال اجراست در حالی که هندی های بمبئی و راجستان رویالز آماده رقابت سختی با آنها هستند. پیش بینی آب و هوا بیان می کند که در روز یکشنبه 56 درصد احتمال بارش باران در بنگالورو وجود دارد و این می تواند به شدت سناریوهای صلاحیت را تغییر دهد.

اگر هندی‌های بمبئی در بازی خود مقابل سان‌رایزرز حیدرآباد شکست بخورند و بازی RCB به دلیل باران متوقف شود، ویرات کوهلی و کو با 15 امتیاز به این رقابت‌ها راه پیدا می‌کنند. به این معنی است که MI و RR هر دو روی 14 گیر می کنند.

با این حال، اگر MI بازی خود را برنده شود، برنده پنج بار با 16 امتیاز واجد شرایط می شود و اگر RCB نتواند از مسابقه خود نتیجه بگیرد، فقط 15 امتیاز کسب خواهد کرد.

RR فقط در صورتی سود می برد که MI و RCB هر دو مسابقات خود را ببازند و همه به نرخ خالص اجرا کاهش می یابد.

در حالی که ویرات کوهلی به بهترین حالت خود بازگشته است و کاپیتان فاف دو پلسیس با بیش از 600 دویدن در این فصل از جلو پیشتاز است، RCB امیدوار است دو نفره افتتاحیه خیره کننده خود را در این بازی که باید برای آنها برنده شود، آغاز کند.

پست های جدید  ISL: اولین تورنمنت مهم هند از زمان قفل شدن COVID-19 برای شروع بازی

رویال چلنجرز بنگلور که در حال حاضر در جایگاه چهارم قرار دارد، نسبت به هندی‌های بمبئی (-0.128) که در اولین بازی یکشنبه مقابل سان‌رایزرز حیدرآباد و راجستان رویالز قرار گرفته‌اند، نرخ خالص بهتری (NRR) 0.180 دارد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله