پست شایان ستایش ویرات کوهلی برای 3 مادر خاص در زندگی اش. عکس ها را ببینید

رویال چلنجرز بنگلور در دیدار آتی خود در IPL 2023 در روز یکشنبه به دو امتیاز حیاتی در مقابل راجستان رویالز چشم دوخته است. با تنها 10 امتیاز در جبه خود، پیروزی در برابر رویالز برای RCB مهم است تا امیدهای خود را در پلی آف زنده نگه دارد. در میان این اقدام با اکتان بالا، ویرات کوهلی ستاره RCB موفق شد کمی وقت بگذارد و به مناسبت روز مادر در روز یکشنبه برای همسر و مادرش آرزوی خیر کند. تمام دنیا بر مادرانشان عشق می ورزند و کاپیتان سابق هند نیز از تکریم مادران خانواده خود ابایی نداشت.

ویرات با انتشار توییتر تصاویری را با همسرش آنوشکا شارما و مادرش ساروژ کوهلی به اشتراک گذاشت. در توضیح این پست آمده است: «روز مادر مبارک @AnushkaSharma».

این پست به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد و طرفداران نیز واکنش های خود را به اشتراک گذاشتند.

با آمدن به این مسابقه، این نوید می دهد که در زمان بازی راجستان رویالز با رویال چلنجرز بنگلور، دیداری بین دو بازیکن تاثیرگذار این نسخه یاشاسوی جیسوال جوان و فاف دو پلسیس کهنه کار باشد.

RCB همچنین به دنبال این است که از هت تریک شکست ها جلوگیری کند، زیرا در دو بازی اخیر خود مقابل هندی های بمبئی و پایتخت های دهلی عقب مانده شکست خورده است.

از سوی دیگر، سلطنتی‌ها با پیروزی جامع 9 ویکت مقابل کلکته نایت رایدرز در روز پنج‌شنبه پس از سه شکست متوالی، با 47 توپ 98 جیسوال و 48 گل سانجو سامسون توسط کاپیتان سانجو سامسون در حالی که 150 گل را تعقیب می‌کردند، به مسیرهای پیروزی بازگشتند. هدف را اجرا کن

RCB دو بازی آخر خود را مقابل دهلی کپیتالز و هندی های بمبئی شکست داده است و ناامید است که با یک برد جامع، جدول را تغییر دهد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله